zpět na forum

Jméno:Pozorný občan
Datum:26.04. 19:26
Titulek:Neznámá taška a mladý pták z ODSodpovědět
Dnes jsem viděl mladého Vránu z ODS jak vychází z městského úřadu a odnáší nějakou tašku s neznámým obsahem.
Co myslíte že dostal od vedení města? Krabie s vínem jako Rath, nebo dokumenty dokazující korupci kterých se měl zbavit???
To je typická ODS, nemění se a přitahuje pořád ty samé lidi.......
Jméno:Petr Vrána <p.c.wran@seznam.cz>
Datum:27.04. 13:55
Titulek:Bezejmenný srabeodpovědět
Přestaň se otírat o mého syna. Jsem na něho hrdý a věz, že ho ochráním před lidmi, jako jsi ty! Petr Vrána
Jméno:Eva
Datum:27.04. 16:26
Titulek:Pozorný práskačiodpovědět
tak mu to nezáviďte. Proč jste se ho tedy nešel slušně zeptat, co to nese? Velice mi připomínáte praktiky STB donašečů.
Jméno:Petr a další obyvatelé
Datum:27.04. 16:52
Titulek:má na úřadě zaměstnanou maminkuodpovědět
Pan Vrána neboli student GFP má na úřadě na správě majetku zaměstnanou maminku. Co je na tom špatného, že ji odnášel tašku. Chápu, že jste měl zážitek, že vidíte mladého Vránu, ale to je asi vše co s tím můžete dělat. Vidět ho můžete i na zasedání zastupitelstva, jestli teda víte co to je. Když vyjdete z anonimity a uvidíme vás, tak třeba budeme mít podobný zážitek také.
Jméno:Božka
Datum:27.04. 18:04
Titulek::-))odpovědět
Vy jste chodil do školy anonimně, co?
Jméno:Jirka
Datum:28.04. 04:35
Titulek:už to tak vypadáodpovědět
Češtin nebyl asi jeho silnou stránkou,že anonIme.
Jméno:Petr Vrána <petr-vrana@post.cz>
Datum:28.04. 18:08
Titulek:To jsou zase nesmysly...odpovědět
Dojedu vyzvednout mámě (která pracuje na úřadu) nákup, aby se s tim nemusela tahat až domů a za chvíli už na Nerátkách jedou konspirační teorie.

V tašce samozřejmě nebyly žádný tajný dokumenty a ani jsem si nevyzvedával úplatky. Jenom sklenice medu, 10 rohlíků a pár dalších věcí, který si už nepamatuju &#128521;

A až mě příště "pozorný práskač" uvidí, může se místo psaní blbostí zeptat...
Jméno:petr kurwykowec
Datum:04.05. 18:44
Titulek:petr desítkaodpovědět
tak a je to jasný no ty vole to jsme mohli tušit že se od devadesátek nic nezměnilo a tyhle modrý sračky kradou furt stejně měl by se obnovit trest smrti pro zloděje
Jméno:xy
Datum:27.04. 11:28
Titulek:Pozornému občanoviodpovědět
Tak už se nám konečně začíná rozvíjet volební kampań. Hurá ! To zase něco uslyšíme.
Pozor však na pusu, aby nám naše příspěvky nebyly smazány. Nechceme proto slyšet žádné nechutné osobní postřehy a úvahy, které by náhodou nesouhlasily s názory paní AS, ovšem upozorńuji, že cenzura to v žádném případě není ,to tedy ne!
Ať jdou všechny opoziční strany do háje- my je nechceme a neuznáváme je, pouze SPD T.Okamury je jediná vhodná strana, kterou si můžeme zvolit. Tak, do toho!
Jméno:A
Datum:27.04. 11:30
Titulek:co když odpovědět
Si nesl svačinu,Vy zvědavej.To se nesmí??To jsme teda dopadli v tomhle koblih-práskačském státě!
Jméno:B
Datum:28.04. 07:38
Titulek:a co kdyžodpovědět
Jaký práskačský stát. Mladý ODS vrána se veřejně angažuje tak občané mají právo se o něj zajímat. Mě spíš připadá, že si hoch nesl podklady pro zasedání v plném rozsahu, občané je najdou na webu osekané.
Jméno:C
Datum:29.04. 11:21
Titulek:Mladý hochodpovědět
nenosí podklady pro zasedání v tašce. Je mladej, ale ne blbej.
Jméno:D
Datum:29.04. 15:46
Titulek:jen abyodpovědět
Vy ho znáte, že to víte?
Jméno:pro D
Datum:30.04. 10:24
Titulek:ano, znám hoodpovědět
Vím, že je studentem zdejšího gymnázia. A vím, že umí používat počítač. Neumím si představit gymnazistu, který by si nosil domů kila papírů.
Jméno:jirba
Datum:01.05. 09:29
Titulek:vrány a jiní ptáciodpovědět
Těžce si nerozumím s úřednicí Vránovou, už leta. Ale má nadřízenou ing.Duškovou, o té tvrdím, že je žábou na prameni. Blokuje svým diletantstvím, spolu s Mrzílkovou, rozumné záležitosti.
V této diskusi oceňuji mail p.Vrány.Zbytek jsme trapní anonymové..
Jméno:Jakub
Datum:02.05. 08:43
Titulek:pro jirbuodpovědět
Paní Vránová pracuje na správě majetku, kde je vedoucí Bohumil Koníček (dříve pracoval jako vedoucí na odboru výstavby). Paní Dušková pracuje na odboru výstavby, jako vedoucí odboru. T.j., nadřízený paní Vránové je pan Koníček. Píšu to jen pro vaši informaci. Nic víc.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.05. 09:41
Titulek:jak to je skutečnostiodpovědět
Paní Vránová opravdu pracuje na správě majetku pod velmi loajálním středoškolákem a již důchodcem vedoucím odboru B. Koníčkem a má na starosti správu bytového fondu. To je hodně důležitá funkce. Její syn je člen ODS, která velmi intenzivně schvalovala privatizaci městských bytů a má ve volebních programu bydlení pro mladé, chápete? Ne pro chudé mladé a seniory v městském nájmu, ale pro bohaté mladé, kteří dosáhnou na hypotéku a mohou si dovolit koupit nemovitosti, mimo jiné i rodinné domy na nově koupeném pozemku pod Skalami, kde je velmi kvalitní orná půda a mohl by sloužit obyvatelům paneláků pro pěstování ovoce a zeleniny, jejichž ceny budou trvale stoupat. Ale vraťme se k odboru správy majetku - bytový fond. Před lety na této pozici byla paní Peter(ová), manželka developera a realitního makléře, který skupuje nemovitosti a chystá se postavit u nové (městem vybudované!) komunikace vedoucí směrem k Dubínku řadu domů. Mimochodem, pan Peter je člen kontrolního výboru zastupitelstva. Zdá se vám také, že je to střet zájmů?
Jméno:Emil J.
Datum:02.05. 18:07
Titulek:Zlobaodpovědět
Přestaňte už závidět. Tak holt si koupí pozemek či dům no. Kdyby jste se snažila víc pracovat mohla jste si ho taky přece koupit.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.05. 18:59
Titulek:krucí fix....odpovědět
Vážený pane, nejde přece o MĚ. Jako zastupitelka hájím práva seniorů a rodin s dětmi (ale také ochranu přírody, zadržování vody, ochranu orné půdy atd.) a záleží mi na tom, aby svůj život prožili důstojně v odpovídajícím prostředí. Tu poznámku o závisti si klidně odpusťte. V bývalém režimu jsme si klidně mohli koupit nebo postavit domek, ale nechtěli jsme. Tehdy to šlo. Za současného spravedlivého režimu je spousta lidí, kteří nemají šanci si pořídit vlastní bydlení. Ta vaše poznámka o tom, jak jsem se měla jako učitelka snažit pracovat více, je úplně blbá. Měla jsem snad učit na třech školách současně nebo čtyřicet hodin týdně? To mi rozum nebere. Já nevím, že se vždy do diskuze namotají nějací magoři s IQ hluboko pod normálem.
Jméno:mno
Datum:05.05. 11:53
Titulek: je to tam provázanéodpovědět
a každý úřada má svou funkci.Žádné černé ovce si mezi sebe nepustí.Kdo je řídí víme také.Takže....?
Jméno:trapný anonym
Datum:02.05. 09:39
Titulek:trapná pomluva odpovědět
Jsem tu také jako anonym. I tak bude nejspíš můj příspěvek vymazán. Proč tu probíráte rodinu někoho, kdo byl pomluven a to ještě tak naivně? Nejspíš proto, že si udělal z někoho legraci. Ale mezi legrací a pomluvou je rozdíl. Velký rozdíl
Jméno:anonymní pozorný občan
Datum:04.05. 18:40
Titulek:vrána? víc jako strakaodpovědět
Petra Vránu znám moc dobře a vím jaký zlodějský zmrd to je, ostatně jako celá ods. Není náhoda, že tahle strana lumpů a korupčních kurevníků má zlodějskou straku ve znaku. Domlouval Petr Vrána nějaký kšeft? To se už asi nedozvíme. Jedno je ale jisté - čistý svědomí rozhodně nemá.
Jméno:Gay Pravičák
Datum:04.05. 18:58
Titulek:privatizaceodpovědět
proč je dnes ‘privatizace’ pro tolik lidí téměř sprosté slovo, achjo...? ://

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz