zpět na forum

Jméno:Milan
Datum:18.04. 07:15
Titulek:tak si vyberteodpovědět
Další verze. Napřed, že se mělo zabránit vývozu zbraní do Sýrie, pak prohlásil Sobotka, že to měl být útok na jeho protiruskou vládu když nevyšel lánský puč a teď, že se mělo zabránit vývozu munice z Vrbětic na Ukrajinu. Jedna verze lepší než druhá.
Jméno:Ivan K.
Datum:18.04. 07:25
Titulek:co je pravdaodpovědět
Takže už to nebyly zbraně pro Sýrii a ty staré krámy měly tedy porazit Rusko? A Rusové tomu zabránili? A Sobotka říká, že to byl atentát na něj! Tak se hoši dohodněte!
Jméno:Jonáš
Datum:18.04. 10:45
Titulek:Jak víte,odpovědět
že se jednalo o staré krámy? Vy jste nějaký odborník na munici a ve Vrběticích jste si zjišťoval nebo nechal zjistit, o jakou munici se jednalo?
Jméno:Jirka
Datum:18.04. 13:29
Titulek:bude to zajímavéodpovědět
Příjde mi to jako vesnický drb,kde si každá drbna přibarví děj.Tohle by měl vyšetřit nějaký nezávislý mezinárodní zdroj.To je zas kus ostudy v téhle malé hroudě!
Jméno:Ála
Datum:18.04. 14:57
Titulek:je to podvododpovědět
Je nutné vyvolat nenávist k Rusku. Ve hře je dostavba Dukovan a Sputnik V.
Jméno:XY
Datum:18.04. 19:03
Titulek:co na to Zvedavec?odpovědět
Američané neskutečně stojí o dostavbu Dukovan a Temelína. Jejich krachující energetická společnost Westinghouse ten kontrakt potřebuje za každou cenu, protože jaderné elektrárny přestávají být ve světě zelených technologií IN. Musíme si uvědomit, že Američané už nic kromě zbraní (včetně biologických) nevyrábějí. Všechno outsourcovali do asijských zemí a nemají co světu nabídnout. Tak to zkoušejí jak se dá. Už několikrát se u nás rozhodovalo o tom, kdo to dostaví a když hrozilo, že by to mohli být Rusové, Američané vládu shodili. Nečas by mohl vyprávět, tehdy také nešlo o kabelky jeho dominy. Účast ruské společnosti na dostavbě je logická, předchozí jaderné bloky byly postaveny s ruskou technologií a jsou připraveny na ruské palivo. Americká technologie by znamenala strašlivé komplikace. Čeští politici to vědí. Ale jak už jsem řekl, Američané ten kontrakt prostě potřebují. Takže je třeba Rusy vyšachovat jakýmkoliv způsobem.

Druhou věc, co se zoufale snaží prodat, je jejich předražený břidlicový plyn, který těží vysokými náklady za cenu devastace vlastního území. Ale oni prostě musí něco prodávat, země, která nic neprodukuje, nemůže bohatnout. A tady narážíme na druhý problém, který je neskutečně štve. Plynovod Nord Stream dvě. Jeden z vedlejších důvodů převratu na Ukrajině byla i snaha zastavit tok ruského plynu a nafty do Evropy. Rusové je doběhli postavením druhého plynovodu vedoucího mimo Ukrajinu a na mořském dně veskrze mimo státy, které by to nedovolily. Německo ten ruský plyn potřebuje, protože jejich zelená energetika nevyrobí dostatek elektřiny. A Američané jsou rozhodnuti za jakoukoliv cenu dovoz ruského plynu zastavit. Takže očernit Rusko jakkoliv. Roli užitečných idiotů sehrálo Česko.

Jméno:Petr
Datum:19.04. 04:53
Titulek:souhlasímodpovědět
S poslední větou.Zadarmo to asi také nebylo a ted se z toho snaží vykroutit.Hnal bych je všechny klackem.Jen nám lžou.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz