zpět na forum

Jméno:JANA
Datum:13.04. 09:05
Titulek:očkování covid-19odpovědět
Prý se v NERATOVICÍCH neočkuje , není nikde vakcína
a aní žádná obv.lékařka ji ještě nedostala
Jméno:Pavla
Datum:13.04. 16:49
Titulek:očkuje seodpovědět
Dnes jsem byla očkovaná. V nemocnici. Přišla jsem na čas, milý personál. Žádné problémy. Objednávala jsem se minulý týden. Obvodní lékaři neočkují, protože nemají čím. Všude, nejen v Neratovicích. Bydlím v Neratovicích, jsem ráda, že tu bydlím a nechápu, proč se na tomto fóru stále jen nadává a kritizuje.
p.s. O distribuci vakcín se opravdu nerozhoduje v Neratovicích na úřadě
Jméno:jj,
Datum:14.04. 09:25
Titulek:kritikaodpovědět
Nojoo,to je problém-mít na něco názor-odlišný a ještě něco kritizovat.Tady bývá ve zvyku stádně splývat,neremcat a nevyčuhovat z řad.To mají jistí v oblibě.Běda někomu přijít s názorem,návrhem či říci něco kritického.Není nikoho povinností na tento web chodit ani ho číst.Je to soukromý web zastupitelky města.Zde se narozdíl od radnice a samochvalných LN informuje i kritizuje.Už chápete??!
Jméno:marie
Datum:14.04. 16:59
Titulek: Spokojenost -očkování v nemocnici Nera odpovědět
Mám za sebou týden po 2. očkování v neratovické nemocnici. Příjemný personál, dodržovaný čas objednání, dostatek informací předem. Můžu jen doporučit! A certifikát o provedném očkování přišel hned následně. Velké díky personálu pracujícím pod panem primářem Scheinostem. Po dobré zkušenosti zde, jsem zařídila očkování pro svého bratra z jiného kraje do jeich očkovacího centra (ne k praktickému lékaři) a vše také v pořádku.
Jméno:Miluše
Datum:15.04. 11:32
Titulek:nemocnice očkujeodpovědět
V nemocnici se očkuje. Jsou super. 2 - 3 dny je čekací termín, než dostanete konkrétní datum očkování. Zbytečně se nečeká, očkují na čas. Vše vysvětlí a poradí. To že nemají vakcíny praktičtí lékaři není vinna nemocnice a ani města. Nemocnice očkuje.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.04. 13:44
Titulek:zprávy občanům odpovědět
Nic o tom nevím, my zastupitelé nedostáváme žádné zprávy, jako občané také ne. Otevřela jsem si web neratovické nemocnice (upozorňovala jsem na zasedání zastupitelstva, že web nemocnice je špatně čitelný - malá písmenka v bleděmodré a světle šedivé barvě, pro lidi s poruchou zraku velmi nepříjemné, ale nikdo z vedení města na to nereagoval. To je ale normální, místo aby si vedení města ihned poznamenalo, že je to nutné řešit...), na webu města není nic.

Web nemocnice:

Dobrý den,

nový termín očkování vakcínou od společnosti Moderna pro všechny, co měli být očkováni 2. dávkou vakcíny Moderna v pátek 9.4., je v pondělí 19.4.2021. Všem, kterých se tato skutečnost týká, byla dne 12.4. opět odeslána přes rezervační systém SMS zpráva o změně termínu. Čas termínu očkování zůstává stejný.

Velmi nás mrzí posunutí termínu, nebylo to však zaviněno naším očkovacím centrem. Informaci, že vakcíny nedorazí ani 9.4. jsme obdrželi až 9.4.. Ještě ten samý den byly o této skutečnosti příslušné osoby informovány, a to zasláním dvou SMS zpráv prostřednictvím rezervačního systému. Bohužel jsme se však dozvěděli, že odeslané SMS zprávy přes rezervační systém ten den nikomu nedorazily, což nás velmi mrzí. S přáním hezkého dne

MUDr. Michal Scheinost, vedoucí očkovacího centra
Jméno:Pavel Horák
Datum:15.04. 07:28
Titulek:nemocniceodpovědět
A proč paní Spěváčková nenapíšete rovnou nemocnici ať se pokusí web trochu změnit proč by to mělo dělat město, samozřejmě by jim asi napsat mohlo, ale pokud máte problém Vy tak napište nemocnici a pokud by nereagovali tak bych se až poté obrátila na město s prosbou o pomoc.
Jméno:Klimeš
Datum:15.04. 08:16
Titulek:proč? odpovědět
To je pořád Paní Spěváčková, paní Spěváčková. Kdo z vedení města má na starosti zdravotnictví, ať to zařídí. Starosta nebo místostarostové, dostávají za funkce slušné peníze, ať se také starají.
Jméno:jjj
Datum:16.04. 06:13
Titulek:Proč?odpovědět
Co má prosím zařídit starosta? Aby stránky nebyly bleděmodré, ale červené?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz