zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.04. 07:21
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Ve čtvrtek 8.4. bylo v ČR 5 245 nakažených, v Nera bylo v ten den 213 aktuálně nemocných.

A už z televize zní slovo, které nemělo být vysloveno: ROZVOLŇOVAT! ROZVOLŇOVAT! Opozice už zase reje a reje do vlády...Děti jdou do škol, v místnosti může být deset lidí a kdo ví, co ještě se bude měnit. No, měli bychom být obezřetní a dávat si pozor. Spolehnout se na zdravý rozum a nepodléhat blahým lehkomyslným pocitům...
Jméno:Josef
Datum:09.04. 07:53
Titulek:otázkaodpovědět
A ona má na starosti rozvolňování stávajících opatření opozice?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.04. 17:37
Titulek:jste provokatérodpovědět
Nedělejte ze sebe hlupáka. Víte dobře, že opozice neustále požaduje rozvolňování a změkčení nařízení. Blíží se volby a všichni je chtějí vyhrát. Tak se dělají ústupky opozici jako před vánocemi, po nich se situace rapidně zhoršila a následky neseme dodnes.
Jméno:Senior
Datum:09.04. 18:23
Titulek:důležitá zprávaodpovědět
Na Děčínsku se objevila, podle nového ministra zdravotnictví Arenbergra, nakažlivější a nebezpečnější brazilská mutace
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.04. 07:46
Titulek:brazilská mutaceodpovědět
Podle Omara Šerého, ředitele brněnské laboratoře Elisabeth Pharmacon, je brazilská mutace viru velmi nebezpečná.

„Spočívá to v její lepší vazbě na lidské buňky, které se snáze infikují, snadněji virus přenáší, rychleji se šíří tkáněmi a může způsobovat horší průběh onemocnění. Nebezpečnost je také v její schopnosti unikat již vytvořeným protilátkám na koronaviry. A to je řeč jak o lidech, kteří covid prodělali, tak o těch, kteří se nechali očkovat jakoukoliv současnou v Evropě dostupnou vakcínou,“ řekl Právu.

Chci vidět, jak si s nákazou poradí Neratovice. Už nyní používá respirátor nebo roušku menšina lidí. Město se o epidemii nezajímá - v Listech není o ní ani zmínka. Kdo si je prolistuje, jakoby epidemie neexistovala. Jen článek starosty, jak jsou lidé lhostejní. Ale proč? Na to už starosta nehledá odpověď.
Jméno:Efko
Datum:11.04. 11:35
Titulek:Mutaceodpovědět
Je vskutku překvapivé, že nové mutace se zatím vždy objevily v ČR pár dnů před koncem nouzového stavu...
Jméno:Honza
Datum:12.04. 05:26
Titulek:je toho překvapivéhoodpovědět
A málo smyslu dávající podstatně více.Ale to sem napsat nelze.Ani demokraticky a slušně.Tady se přemýšlí jinak.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:10.04. 18:43
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
V ČR dne 9. dubna 4 791 nakažených, celkem 27 734 zemřelých. V Nera 198 aktuálně nemocných.

Dnes byl teplý den a většina lidí venku odhodila respirátory nebo roušky. Proč? "Jsem venku a nemusím mít roušku!" Říkám: "Ale musíte ji mít, jste v zastavěné části města." Mladík odpovídá: "Já jsem cigán a neumím číst." To není vtip, ale skutečnost. Nový ministr nesouhlasí s uvolněním: pohromadě deset lidí v místnosti a dvacet venku. Zatím to vypadá, že si postaví hlavu. Ale mu je to jedno, když se to nebude vládě líbit, tak se vrátí do nemocnice. Zdá se, že je tvrdohlavý. To je dobře. Prymulu zlikvidovali, to byl také tvrdá hlava, a mají tam dalšího.

Jméno:Alena
Datum:11.04. 05:49
Titulek:zítra půjdou dětiodpovědět
Do škol.Po dlouhé době od předvánoc.Budou muset být testováni.Kdo je otestuje není známo,učitelé se od tohoto distancují.Aby jim rodiče nechodili nadávat za ublíření na zdraví.Jejich orgány a útroby jsou choulostivé,vyvíjejí se.Bude to zajímavé.Takže 2-3 měsíce normální výuky a pak šupajdy na prázdniny.
Jméno:Petr
Datum:12.04. 05:50
Titulek:za otevřenou hospoduodpovědět
Milionové sankce,nač troškařit,že.Za otevření hospody,kde nalejvali Faltýnkovi jen 2 tis.Není to výsměch??!!Co třeba pokutovat a vymahat postihy za nedodržování nošení roušek??!!1)by se na to museli vyčlenit další lidi a zaplatit je a za další je vymahatelnost.Proč nepoložit podnikatele??!Stejnak si lidé poradí a doufám že u voleb to zohlední.Ne za koblížek a naivní sliby jako tomu bývalo dosud.Budou vznikat cluby a podomní kšefty místo provozoven.Kradu,kradeš,kr ademe,kradou....
Jméno:Anna Spěváčkovápočet <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.04. 07:39
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Včera dne 11.4. v ČR bylo 976 nakažených (ale velmi málo se testovalo), zemřelo 27 918 lidí. V Nera bylo 202 aktuálně nemocných.

Čísla v obcích se stále mění, ale je vidět, že u nás počty moc neklesají. A nedivme se. Nerozvážné a nepromyšlené rozhodnutí starosty otevřít všechna hřiště, včetně těch problematických, jen na základě zvednutých ruk (bylo jich jedenáct, jak jsme zjistila z online přenosu - v zápise ze zasedání to není!) - nebylo usnesení ani se oficiálně se o ničem nehlasovalo - nelze zjistit, kdo ruku zvedl a měl by nést zodpovědnost. Zodpovědnost, nic takového neexistuje. Kdo nese zodpovědnost za zprivatizovaný městský majetek - byty, kdo nese zodpovědnost za zničené lesíky a Kostomlatského sady atd., toho je!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.04. 13:48
Titulek:ha,ha, distanční výuka....odpovědět
To si poslechněte!!

https://www.youtube.com/wa tch?v=Cz0KHV4ujjc
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.04. 17:46
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
12.4. v ČR - 3 871 nakažených.
13.4 v ČR - 5 050 -"-
14.4 v ČR - 3 697 -"-

V ČR aktuálně zamřelých na covid-19: 28 229 osob.

V Nera aktuálně nemocných.
12.4. 146 -"-
13.4. 150 -"-
14.4. 158 -"-

V Nera se počet aktuálně nemocných pomalu, ale jistě zvyšuje. Není se divit. Otevřená hřiště, opovrhování respirátory či rouškami.
Jméno:Jan
Datum:16.04. 11:28
Titulek:web městaodpovědět
Profil města. Neratovice počet nemocných k 16.4.2021 - 166 osob. Stoupá to!
Jméno:samé
Datum:16.04. 05:04
Titulek:nesmyslyodpovědět
Otevřená hřiště venku na vzduchu a otevřené obchody s hlavou na hlavě.Hlavně že to Péťa kožař ví nejlíp...samé
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.04. 06:37
Titulek:vaše blábolyodpovědět
Vláda důrazně doporučila uzavřít hřiště. krizový štáb v čele se starostou je nařídil uzavřít. Pak starosta města na zasedání vyzval zastupitele, aby zvedl ruku ten, kdo by hřiště otevřel. Bylo jich 11. ALE: Nebylo to oficiální hlasování, nebylo vysloveno ani schváleno usnesení. Nejsou zachycena jejich jména. Prostě partyzánština. Takže ne pan Arenberger, ale starosta Kroužecký má na svědomí vzrůst nakažených. A laskavě si odpusťte sprosťárny na adresu vzdělaného schopného člověka. Takto se projevuje jen hloupý a neschopný buran.
Jméno:jen
Datum:16.04. 11:54
Titulek:běž do hajzluodpovědět
a propadliště nera dějin,babo!
Jméno:Dáša
Datum:16.04. 14:08
Titulek:Chudáku,odpovědět
to se vám to sem píše-anonymně a za peníze důchodkyně! Nechápu, že sem vůbec lezete!
Jméno:Míla
Datum:17.04. 06:58
Titulek:nevšímatodpovědět
Je to nějaký pomatený chudáček, asi byl v mládí frustrovaný.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:18.04. 06:36
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Dne 16.4 bylo nakažených 3 026, 17.4. 2 021. Celkem zemřelo 28 426 lidí.

V Neratovicích se situace moc nelepší. Je to výsledek otevřených hřišť a sportovišť? Nebo nechuť mnoha lidí nosit roušky či respirátory? Počet aktuálně nemocných setrvává na 158 osobách.

Pokud se týká epidemie, cituji výrok krizového šéfa Červeného kříže:

Koronavirus má stále náskok. Mám pocit, že jsme se před ním naučili spíš schovávat a ještě s ním neumíme žít. Místo a čas utkání si zatím vybírá virus, ne my. Mluvíme tu o tom, že máme radost, jak se nám povedlo poslat lidi na pomoc na správné místo a ve správnou chvíli, přitom místo a čas si vybral koronavirus. My tomu zatím nejsme schopni předcházet ani se dobře připravit. To je vysilující a neumožňuje to systematickou práci. Byl bych rád, kdybychom už náskok vyrovnali.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zprav y/domaci/dobrovolnici-cerv eny-kriz-zachrana-richard- smejkal-koronavirus-epidem ie.A210414_092247_domaci_p mk
Jméno:Dita
Datum:18.04. 19:55
Titulek:pořád dokolaodpovědět
Dnes odpoledne za kojetickými věžáky hromadná slezina mládeže všech barev samozřejmě bez roušek. Milimetrové rozestupy, řev jako na pouti. Měšťáci přece musí vědět, kde mají přednostně kontrolovat. Je ovšem snadnější projíždět se autem a moc se nerozhlížet.
Jméno:Honza
Datum:19.04. 08:25
Titulek:kdysi mu 2 Ukrajinciodpovědět
na Kojetické ukradli mobil a peněženku,za bílého dne.Vyhlídli si mne totiž při placení u pokladny v přilehlé Bille.všude tam okolo jsou kamery.Dodnes žádná náhrada škody a mobil taky fuč.Mobil byl v tu chvíli zapnutý,mohl se nechat zaměřit.Ale asi hodně práce.Kamarádovi se stalo něco podobného,ale ten už dával podnět ke GIBSu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.04. 12:48
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Dne 18.4. bylo v ČR 823 nakažených (málo se testovalo). V Nera to bylo 136 aktuálně nemocných.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.04. 07:08
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Dne 19.4. bylo v ČR 3 301 nakažených. V Nera to bylo stále stejně 136 aktuálně nemocných.

V Nera počet nemocných neklesá. Klade si někdo na radnici otázku, proč tomu tak je? Byl městská policie na odpolední kontrole za kojetickými věžáky a za domy Na Výsluní u lanovky? Tam jsou neuralgické body problému s nákazou.
Jméno:pet
Datum:20.04. 20:47
Titulek:Neratoviceodpovědět
Pokud jdete nejen v posledních dnech po Neratovicích, tak zcela jasně vidíte, že většina lidí roušky ani respirátory nepoužívá.
Maximálně při vstupu do obchodů, úřadů apod.
Už naprosto rezignovali na dodržování opatření a nemají roušky ani u sebe. A to nejen jednotlivě, ale i v malých, středních či větších skupinkách. Chrání se cigaretou, pitím a konzumací všeho možného a slunečními brýlemi při pohybu městem. Předstírají běh, jízdu na kole a vše možné, aby nemuseli ochranu úst a nosu používat. Na ulicích, v parcích, na hřištích. Nejvíc maminky s kočárky, rodiče s dětmi, ale vlastně všichni. Pravděpodobně to bude stejné v celé republice a opatření jsou k ničemu. Pochopitelně nikdo nic nekontroluje. Lidé, kteří naopak ještě sem tam a občas roušku nasadí, připadají si divně a nenormálně...
Naštěstí stále marně čekáme na jaro a vyšší teploty, protože pak by vše bylo a bude ještě horší. Takže bude vhodné, roušky a respirátory, ponechat pouze při vstupu do vnitřních prostor a netrápit se s nimi při volném pohybu venku. Efekt je stejný, jako když děti a učitelé musí být ve třídě s nasazenou rouškou či respirátorem a po vyučování odcházejí ze školy a ...Nic, žádná rouška, v chumlu před školou a čekají na ně rodiče a taky nic na obličeji...Tak, co s tím...Je to vše k ničemu...A zmiňovaná hřiště na Kojetické? Asi všechna hřiště, ne? Třeba to za nemocnicí...Každý den fronta před poštou...Ještě vás to všechno baví? Něco dodržovat? Nebo nedodržovat?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:21.04. 09:37
Titulek:pete, to je velmi kontraprodiktivní otázodpovědět
Zvláštní otázka, zda to lidi ještě baví. Ochrana obličeje přece nebyla nařízena proto, aby lidi bavila. Je to proto, aby se snížil počet nakažených a z toho vyplývajících mrtvých. Kvůli pitomosti zainteresovaných osob jsme přišli o Sputnik, nesmí se používat léky na covid, např. Ivermectin. Je v našem zájmu dál používat respirátory nebo roušky všude, kde se pohybují lidé. Vedení města kašle na lidi, přestalo se zajímat o to, jak se chovají. Když nám budou padat bomby na hlavu, také nepřestaneme lézt do krytu, protože nás to už nebaví. Mimochodem, válka je možná na spadnutí. Jen co zvítězí piráti, uvidíte. Tím, že se většina lidí rozhodne nenosit ochranu, se situace nezlepší. Vir si najde cestu, jak napadat lidi lépe a nebezpečněji. Za 14 dní se ukáže výsledek.
Jméno:jarda
Datum:21.04. 12:06
Titulek:a díky této debilitěodpovědět
Neratovických kretenů jsou Neratovice dlouhodobě nejzamořenější na okrese.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:21.04. 09:40
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Dne 20.4. bylo v ČR 3 787 nakažených. V Nera bylo 121 aktuálně nemocných.
Jméno:Petr
Datum:21.04. 10:35
Titulek:je to zvláštníodpovědět
Čísla stále klesají navzdory dodržování a kontrol.Divné,ne??Sice přibylo očkování,ale to tu bylo i před tím.Myslím,že vše začne stoupat,jakmile se zjistí,že lidé roušky a další nenosí a hlavně NEKUPUJÍ.To je celé.Zvláštní,že se nenakazí lidé z obchoďáků,hlava na hlavě,žádné rozestupy,mnohde už ani ne dezinfekce atd.A jinde budou chtít,aby se lezlo s testem,pomalu i doma psovi.Koblihbyznys.
Jméno:Martin
Datum:21.04. 12:28
Titulek:jste omezenecodpovědět
Klesají, protože jsou naočkovaní 80+ a 70+, staří už vymřeli, podívejte se na kříže na Staromáku. V dopravě nosí lidi respirátor, staří omezili kontakty a dávají si pozor, žáci a studenti nejsou ve škole a pravidla nedodržují jen takoví magoři jako vy.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.04. 10:19
Titulek:brazilská mutaceodpovědět
Dne 21.4.2021 bylo v ČR 2 942 nakažených, v Nera bylo 116 aktuálně nemocných. Zdroj: obce.nery.cz.

Doposud zemřelo 28 787 osob.

Viroložka Tachezy: Jsme neopatrní a krátkozrací. Brazilská mutace je velmi nebezpečná.

O brazilské mutaci koronaviru určitě víme, že je schopna reinfikovat lidi, kteří prodělali onemocnění původní variantou. Nejen kvůli tomu bychom měli mít velmi striktní kontroly při vstupu lidí ze zahraničí. To, že u nás nic takového není v situaci, ve které Česko bylo, je a ještě nějakou dobu bude, považuji za velmi neopatrné a krátkozraké, uvádí pro Aktuálně.cz viroložka Ruth Tachezy. Tachezy upozorňuje na to, že i v proočkovaných státech, jakými jsou například Velká Británie nebo Izrael, zavedli striktní požadavek karantény po vstupu do země. "Nakazit se můžete těsně před příletem. A i když máte negativní test v letadle, tak to neznamená, že ho budete mít i následně. Jsou dokumentovány případy, že můžete být pozitivní i po 14 dnech po příletu," zdůrazňuje Tachezy, členka Mezioborové skupiny pro epidemické situace (MeSES). "Skutečně je ta karanténa velmi zásadní," dodává.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.04. 07:24
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Dne 22.4.2021 bylo v ČR 2 615 nakažených, zemřelo celkem 28 863.

V Nera bylo 117 aktuálně nemocných. Zdroj: obce.nery.cz.

Volala jsem panu starostovi, aby se šel na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá situace na hřišti za Výsluním, kde se houfně hraje fotbal a řádí na hřišti. Zastihla jsem jednoho opáleného chlapce stojícího na keřích, podivoval se, že jsem ho z nich hnala dolů. Po mnoha vytáčkách slezl, ale kdo ví, co se tam dělo o pár chvil později. Lidé tam bydlící si stěžují na neustálý hluk, křik, prach...Nevím, jestli si stěžovali na radnici. Jsou to většinou starší lidé a těm radnice nepomůže. Mimochodem, kdykoli volám starostovi a je to tak jednou za týden i méně, vždy se ohlásí hlasová schránka, to je náhodička, co? Já jsem tušila, jak bude můj bývalý žák Roman Kroužecký starostovat...
Jméno:Míša
Datum:23.04. 13:25
Titulek:trochu odbočímodpovědět
To,že už jsou hřiště neopáskovaná a mládež a děti si tam hrají není žádná novinka.Děti si takřka bez zábran hrají kde se jim zlíbí.Den co den jsou v osetém poli na Výsluní,v blízkosti velkých stožárů s vysokým napětím.O rouškách škoda mluvit.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.04. 14:09
Titulek:je to takodpovědět
Ani rodiče zřejmě nevědí, kde a jak se děti pohybují. Hlavně že je mají z krku, oni si mohou doma otevřít lahvinku a dát cigárko. Je to pár dní, kdy jsem přistihla několik týnjdžrů, jak se to označuje česky, nevím, asi náctiletí, jak házejí kameny na stožáry VV. Tož jsem na ně houkla, nereagovali, i vyhrožovala jsem policií, tak se loudali pryč, prý se strefovali do sloupů. Možná ano, možná ne, mě spíš připadalo, že terčem jsou porcelánové izolátory, ať to bylo jak bylo, nemají tam co dělat. Do pole hledí stovky bytů, ale nepamatuji, že by někdo dospělý zasáhl a nasměroval je na vhodnější místa. Jo, za mých mladých let nám dospělí chlapi dávali najevo, co můžeme a co ne. Hlavně kluci z nich měli vítr. Dnes? Nikdo si nechce pálit prsty a ví proč. Lidská práva, že.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.04. 19:35
Titulek:nebyla jsem lhostejná....odpovědět
Dnešní zážitek nesouvisí s covidem, ale nechci načínat nové téma. V Kostomlatského sadech dnes odpoledne hrála fotbal skupina mladých cikánů na tom novém trávníku na ploše naproti hasičárně; tráva má co dělat, aby vůbec rostla, tam, kde byly asfaltové cesty žloutne a mizí před očima. Tak jsem volala na městskou policii, jenže paní policistka chtěla vědět, co tam ti kopálisti ničí a marně jsem se snažila vysvětlit, že přece trávník! Nakonec jsme se domluvily, že hlídka přijede. Jenže jakmile mě cikáni zmerčili s mobilem, odtáhli směrem k bydlišti za přejezdem. Tak jsem zase volala, aby hlídka nejezdila. Proč o tom píšu: zajímavé je, že kolem chodili lidé včetně chlapů a nikoho nenapadlo vyhnat mladíky z trávníku. Pan starosta může psát tisíckrát o lhostejnosti občanů. Pokud s nimi radnice nebude veřejně společně plánovat úpravy a změny ve městě, každý bude kašlat na to, že se něco ničí. Je jim to fuk.
Jméno:Martin
Datum:24.04. 04:55
Titulek:njn,co chceteodpovědět
Tady takových individuí je mraky,Neratovice ji na jejich bytí svědčí.Nemusí pracovat a málokdo to po nich vyžaduje,dostanou na alkohol,válí se doma či po knajpách,do škol děcka neposílají.To je havaj.U úřadu práce se shromažďuje čím dál více žadatelů a uchazečů,město jak hnojník,ti na hmotné nouzi by jste spočítali na jedné ruce.Copak jsou všichni analfabeti a s ID???!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:24.04. 09:03
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Včera 23. 4. bylo v ČR 2 587 nakažených, v Nera to bylo 120.

Počty se pořád točí kolem jedné hodnoty, více či méně. Obávám se, aby po uvolnění se opět nenastartoval růst nakažených. Očkuje se málo, ani testování není z nejmasivnějších. O Sputnik přijedeme kvůli naší připo.ranosti. Můžeme jen doufat, že vakcíny budou účinné na mutace, přesto bychom neměli lehkomyslně odkládat roušky a respirátory, což se houfně děje. Se slovy "mě to už nebaví" lidé odkládají ochranu obličeje. Představuji si, že vypukne válka, budou na nás padat bomby a otrávení Češi se slovy:"Už mě to nebaví" přestanou chodit do krytů (které tady v Nera nemáme. Tedy máme, jen ten jediný největší a nejvhodnější je pod Legátem a slouží Vietnamcům, kteří jej koupili současně s budovou, k nějakým rejdům.)

POZOR: V Česku se potvrdila indická mutace
Po britské, jihoafrické a brazilské se v Česku objevila i tzv. indická mutace koronaviru. Zatím není potvrzeno, jestli je infekčnější nebo odolnější vůči současným vakcínám. Indie se však momentálně potýká s extrémně vysokými počty nakažených. Začátkem dubna tamní vědci odhalili tzv. dvojitou mutaci, která podle nich může být nakažlivější.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.04. 09:26
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Počet nakažených dne 24.4. v ČR je 1 059. V Nera je aktuálně nemocných 124 osob.

Je zřejmé, že v Neratovicích počet nakažených mírně roste. Mělo by si toho všímat město a upozornit občany (nejen na webu a ba facebooku, ale všemi způsoby) na nutnost dodržovat nařízení vlády a to hlavně snížit počet kontaktů a používat důsledně ochranu obličeje respirátory nebo nano rouškami. Obyvatelé města v podstatě odvrhli roušky a pohybují se ve velkých skupinách. Už jsem psala o velkých skupinách dětí a výrostků na hřišti za ulicí na Výsluní a za kojetickými věžáky. Bylo chybou otevřít dětská hřiště a nechápu pana starostu, že se k tomuto uchýlil jen na základě názoru jedenácti zastupitelů a bez jmenovitého oficiálního hlasování. Pokud si někdo myslí, že vir se oslabí v teplém počasí, pak si uvědomme, že c Indii, kde jistě, jak každý pochopí, je velmi teplo a přesto se epidemie šíří s nebývalou silou. Ano, je tam katastrofální hygienická a zdravotnická situace, ale ani to není vysvětlení. Údajně se tam šíří nová mutace zvaná indická, která se objevila i u nás.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.04. 07:13
Titulek:počty nakažených v ČR a v Neratovicích odpovědět
Počet nakažených dne 27.4 v ČR byl 3 229. Nic moc. V Nera aktuálně nemocných 90. Radnice se už dávno přestala zajímat o covid ve městě, nakonec podívejte se do Listů, co se tam řeší. Celkem v ČR zemřelo 29 141 lidí.

Neratovičáci prakticky odložili roušky. Abychom neskončili jako vloni, kdy celé léto bylo hej a na podzim nastala krize. A po rozvolněných vánocích nastal masakr. Na podzim budou volby a to bude rodeo.
Jméno:Helibert Svoboda
Datum:28.04. 07:24
Titulek:Katastrofa v Indii a u nás????odpovědět
Asi neumí páni redaktoři-dezinformátoři moc počítat.

Za SOS volání považují 300 000 nakažených denně, to je cca 230/1 milion. To by u nás odpovídalo asi 2300 lidí denně. A u nás je to stále ještě HORŠÍ a klesá to hrozně pomalu, protože všichni nezodpovědní chytráci už nic nedodržují!. Ale přes to je vše asi v pohodě, tak ve chvíli, kyd |Indie je na kolenou, tak my musíme rozvolnit, otevřít hospody, veledůležitá fitka, salóny pro pejsky, ...

A podívejte se na současné, nemyslícími tak oslavované Švédsko. Už je v covidu nejhorší v Evropě. To tu chcete? To nemůžete počkat do léta, než se větší část populace proočkuje a teplo nám snad taky pomůže to překonat. Ne! Hned všechno otevřít a mrtvé házet do příkopů, protože krematoria zkolabují.
Jméno:Pavel
Datum:29.04. 09:53
Titulek:ježišiodpovědět
Kristepane Svobodo co to tady plácáte. Ve Švédsku zemřelo na covid o polovinu míň lidí než u nás. A hlavně tam nemají zdevastovanou ekonomiku a zadlužení rozpočtu na několik generací. Se už lidi proberte!!
Jméno:jarda
Datum:30.04. 11:08
Titulek:vláda už se opět připosr..odpovědět
Čísla máme horší než Indie. Tam je to katastrofa a my rozvolnujeme. Ano lidi, proberte se.
Jméno:jardovi
Datum:01.05. 07:31
Titulek:jardoodpovědět
Vy máte důchod a dvojité očkování za sebou. Pochopte, že ti lidé jsou OSVČ a potřebují vydělávat, z něčeho platit nájem a odvody, ze kterých pak přistává na Vašem účtě ten důchod. Však ono za příslušných hygienických pravidel jde všechno a nemuselo být půl roku vše zavřené! Jde jen o to, aby vše probíhalo rozumně a né, že včera tu byl pes, který chcípnul a dnes dostáváme balíčky, které už stejně nefungují. Ti co pořádají tiskovky jsou "opravdoví" odborníci této vlády, když na MZ je to už 4. odborník za rok. Ano fluktuace v zaměstnání je normální jev, že?!
Jméno:Milan
Datum:01.05. 08:51
Titulek:zírámodpovědět
Jestli pán bere důchod, pak předpokládám,že celý život pracoval a platil si zdravotní a důchodové pojištění. Vy děláte, jakoby byl příživník, na kterého se musí chudáci OSVČ složit, aby měl vůbec nějaký důchod. Ten pán vytvářel hodnoty, které jsou vytunelované a rozkradené.
Jméno:jarda
Datum:01.05. 17:32
Titulek:rejpaloviodpovědět
Nevím, kde jste o mě sehnal tak podrobné informace. Ještě byste mi mohl sdělit od kdy jsem v důchodu, kde jsem byl očkován a jakou mám velikost bot. Jste celkem typický představitel současných antirouškařů.Pokud si někdo dovolí říct pravdu která vám nevyhovuje následuje osobní útok. Tak tedy ve vašem duchu - příslušná hygienická pravidla jsou vaše fata morgana. Nikdo nic nedodržuje a specielně v Neratovicích dodržovat nebude. Vynahatelnost práva je nulová. Obecní rozpočet mohl být naplněn na několik let kdyby se vybíraly pokuty.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:29.04. 07:21
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Včera 28.4.2021 bylo v ČR 2 483 nakažených, v Nera 94 aktuálně nemocných.

Potkat v Nera někoho v roušce nebo respirátoru je už zázrak. Hlavně mladí lidé už nedodržují prakticky nic. Chodí v houfech, běhají v houfech, prskají kolem sebe...to není dobré...Jakoby jich se epidemie netýkala. Co není, může být. Staří Římané říkali: pochybuji, tedy jsem.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:30.04. 06:57
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Dne 29.4. 2021 bylo v ČR 2 216 nakažených. Zemřelo celkem 29 213 lidí. V Nera bylo 85 aktuálně nemocných.
Jméno:Klimeš
Datum:30.04. 08:10
Titulek:poděkujme opoziciodpovědět
Už jsme jen třetí nejhorší na světě.
Za situaci v ČR odpovídá vláda, ale jen proto, že byla slabá a nenakopala opozici do zadele s jejími požadavky na rozvolnění a nastala hurá akce statisíců omezenců do Chorvatska, stejně jako v zimě do Itálie. Vláda byla málo tvrdá, že neodolala opozici a ta ji za důsledky právě jejich požadavků jak v zimě tak v létě, kritizuje a byla to právě ona kdo to zapříčinil. Bůh ochraňuj tuto republiku před možností, že by díky malé paměti lidí tato nebezpečná banda neumětelů, ji měla vést po volbách. Babiš a ANO nejsou to pravé ořechové, ale je to tisíckrát menší zlo než ta slavná "demoopozice"!!!!
Jméno:Bára
Datum:30.04. 16:59
Titulek:demonstraceodpovědět
Já bych ráda věděla, kdo povolil demonstraci v Praze? Nebo už jsme úplně ztratili rozum? Není to dlouho co tady umírali lidé bez svých blízkých a tady ti lidé si myslí, že se jich to netýká? Dnes ministr zdrav. potvrdil indickou mutaci v Praze, tak co si mají lidi, kteří dodržují opatření, myslet o této akci.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.05. 06:25
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Dne 30.4. 2021 bylo v ČR 2 161 nakažených. V Nera bylo 85 aktuálně nemocných.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz