zpět na forum

Jméno:Jarda
Datum:29.03. 16:19
Titulek:Studenti chtějí úřední maturitu.odpovědět
Podle osmnáctiletého studenta Jiřího Daniela Trávníčka z iniciativy NE:BRZO by měla být letošní maturita úřední. Kontaktoval premiéra Andreje Babiše (ANO) a dohodl se s ním, že studenti sepíší dopis ministru školství Robertu Plagovi (za ANO).---Za co jí mají získat? ---Já jsem ročník 1964, vyučen 1983, dodělání maturity 1989- 1991 (večerně, každou středu 5 hodin, po 8 hodinách ve fabrice), maturovali jsme z ČJ + literatura, Technického bloku (souhrn 4 strojírenských předmětů) a RJ (někteří z nás zapomněli i psát azbukou, tak že jsme začínali od nuly.) Internet neexistoval, Google nebyl, byly jenom knihy a snaha se něco naučit. Většina se psala na psacích strojích a kopírovala na xeroxu. A učitelé nám neodpustili vůbec nic. Tak jsem nepochopil, proč mají mít úlevy, když probíhá distanční výuka? Myslím si, že učitelé jim dávají dost podkladů, ale žáci toho zneužívají. Samozřejmě se toto netýká praktických maturitních ročníků. Praxe se nedá v žádném případě naučit distančně nebo online. Další věc je, kdo je zaměstná VYUČENCE s maturitním vysvědčením (s datumem Covid 2020-2021), NIKDO!
Jméno:Josef
Datum:30.03. 07:05
Titulek:pro Jarduodpovědět
Babišovi jde jen o to nalovit nějaké voliče, nic jiného za tím nehledejte.

Vždyť proti této úřední maturitě jsou doslova všichni kromě něho. Babiš je populista zneužívající vše co se mu hodí.
Jméno:souhlas
Datum:30.03. 10:26
Titulek:zcelaodpovědět
Jste to vystihnul,ale někteří lidé to tak vidět nechtějí.
Jméno:Martin
Datum:06.04. 04:55
Titulek:Taky pro Jardu.odpovědět
Přesně tak.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz