zpět na forum

Jméno:Jirka
Datum:27.03. 06:24
Titulek: Sčítání liduodpovědět
Tak už jsem se o to elektronicky,na přihlášení na občanku pokušel asi 3x,ale bez úspěchu.Systém hlásí dočasnou nedostupnost.To bude něco tyhle výmysly chorých mozků.Nakonec budu rád,že poletím na poštu pro papírové formuláře.
Jméno:lucie
Datum:27.03. 06:41
Titulek:bohuželodpovědět
taky mě to nikam nepustilo, hlavě že probíhala masivní reklama a skutek utek.....
Jméno:džony
Datum:27.03. 13:34
Titulek: vezmuodpovědět
To šmahem,žádné zpovídání a přiznávání.To by mi musel někdo do bytu a to má smolíka.
Jméno:jarda
Datum:30.03. 15:59
Titulek:sčítánií liduodpovědět
Co kecáte , to normálně funguje .....
Jméno:lucie
Datum:31.03. 06:22
Titulek:nekecáme jardo,odpovědět
podívej se, jaké je datum na našem příspěvku, ty chytráku !
Jméno:Josef
Datum:31.03. 07:56
Titulek:místo skéraodpovědět
Jaroušku použít rozum a bude fajn.
Jméno:jarda
Datum:31.03. 13:44
Titulek:sčítání odpovědět
a co se stalo když jsi počkal pár dní .....
Jméno:lucie
Datum:31.03. 21:08
Titulek:pochopitelně odpovědět
se nestalo vůbec nic, ale ty Vaše reakce jsou boží.
Jméno:Iveta
Datum:31.03. 17:19
Titulek:sčítáníodpovědět
Celé mi to přijde jako zbytečná akce, která stojí nemalé peníze co by byly v dnešní době potřeba jinde. Existuje přeci registr obyvatel, kde jsou potřebné informace. A proč se máme zpovídat, jakého je kdo vyznání, jakou obytnou plochu obýváme apod.
Jméno:Luboš
Datum:01.04. 04:45
Titulek:to víte odpovědět
Statistika nuda je,má však cenné údaje.Sečtou,odečtou,porov nají,zprůměrují a mají výsledky.Nějaký vývoj se sledovat musí.
Jméno:Míša
Datum:06.04. 05:20
Titulek:Novinky píšíodpovědět
Že Neratovice a Most jsou nejaktivnějšími městy ve vyplňování (cca 45%´).To se máme!
Jméno:Pety
Datum:10.04. 07:11
Titulek:mno je to pekloodpovědět
Mám pocit že otázky a virtuální verzi dělali nějací absolventi.Zeptat se není kde při vyplňování.Maximáln+ napsat mail na příslušné dole uvedené údaje a vyplňování uložit.Chatbot je tam jen na okrasu,to samé videonávod,není zodpovězeno vše.Kdopak si na tomhle pokladě namastil kapsu??!
Jméno:Jana
Datum:10.04. 08:44
Titulek:Petyodpovědět
Nevím na co si stěžujete.Jsem již ohrožený senior a vyplnění mi nedělalo žádný problém. To by zvládl snad i žák prvního stupně ZŠ. Pokud máte problém, můžete se obrátit na: dotazy@scitani.cz nebo na č.tel. 253 253 683 - lze využít volné minuty.
Jméno:Josef
Datum:10.04. 11:59
Titulek:jasně,jak lehké!odpovědět
Nejdřív si zavolat,zjistit,vyptávat se a pak vyplňovat.Jak trefné!A když bude něco špatně ještě dostanu pokutu.Úžasné,co dodat!p

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz