zpět na forum

Jméno:KVĚTA
Datum:17.03. 14:15
Titulek:MPodpovědět
Tak jsem dnes po letech potkala MP na náměstí jak šli pěšky.Ale pozor nekontrolvali jestli lidi nosejí roušky.To kontrolují z auta když jezdí /někdy/ po Neratovicích.....
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.03. 17:33
Titulek:starosta řídí MěPoodpovědět
Kdyby starosta města nařídil MěPo, aby jezdili po městě s tlampačem (mají ho cirkusy i obchodníci, proč by ho neměla MěPo) a upozorňovali lidi na to, že musí mít v zastavěné části města respirátory nebo nanoroušky (ty se ale nedají rozlišit od normálních roušek) a musí mít zakrytý nos i ústa) a konkretně ukazovali na jednotlivé lidi, na př: "Pane v červené bundě, nasaďte si ochranu obličeje, jste v zastavěné části města!!", "Paní v kabátě, nemáte zakrytý nos!" a ještě by mohli poukázat na to, že budou prohřešky pokutovat, lidé by si dali pozor. Strážníci by mohli jezdit v autě a zvládli by větší prostor než pěšky. V některých městech to tak dělají. Máme ze včerejška 391 aktuálně nemocných a čísla rostou. Po městě chodí hodně lidí bez ničeho na obličeji.
Jméno:Velitel MP
Datum:18.03. 06:34
Titulek:Děkuji za infoodpovědět
Jestli strážníci nekontrolovali nošení roušek, tak bych rád věděl, co kontrolovali. Ale to, že tam šli pěšky to mi potvrdili i jiní obyvatelé náměstí. Chodí tam každý den. I já je kontroluji "kamerou". Fakt tam chodí.
Jméno:Milan
Datum:17.03. 18:47
Titulek:MPíci pěšky ???odpovědět
... to by jim po týdnu odešly nohy a už by seděli jen na služebně. Nejsou zvyklí se hýbat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.03. 21:10
Titulek:podívejte se na:odpovědět
https://www.worldometers.i nfo/coronavirus/

Máte tam všechny země světa.
Jméno:Míša
Datum:18.03. 09:25
Titulek:právník tvrdíodpovědět
Na Novinkách:Donucovací prostředky ohledně covidu jsou nezákonné...A ted babo raď,jak lidi donutit opatření dodržovat..
Jméno:jan
Datum:18.03. 19:34
Titulek:ach joodpovědět
Koukám samý odborník na práci MP. Tak jim to běžte ukázat,jak se to má dělat. Zrovna nabírají. A nebo co tam zajít říct jim to osobně :-) Na to už koule nemáte co Milane :-)
Jméno:Petr
Datum:19.03. 07:40
Titulek:MPodpovědět
Já to zkoušel, ale přijel jsem v domluvený čas na domluvené místo, uměl jsem se podepsat a proto mě nepřijali jako moc kvalifikovaného.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.03. 18:31
Titulek:Velké plus MěPoodpovědět
Dnes odpoledně jsem míjela v ulici 28. října
mladíka a dívku s odhalenými obličeji. Po chvíli projíždělo ulicí auto MěPo, na úrovni drogérie DM zastavilo, strážník si přivolal k okénku mladíka, a ten si po chvíli rychle nasadil respirátor, po něm i dívka stojící v pozadí. Tak je to správné, tak to má být. Byl by dobrý i tlampač, urychlil by práci strážníků.
Jméno:Alena
Datum:20.03. 10:07
Titulek:Nařízeníodpovědět
Paní Spěváčková, nezlobte se na mě, ale když jsem v práci v roušce nebo v respirátoru, tak jdu ven na vzduch abych se nadýchala ČERSTVĚHO vzduchu! Také mám dole roušku, když NIKDO není široko daleko, když se k někomu blížím-nasazuji. A to si myslím dělá většina lidí. Některá nařízení nedávají smysl. A máme tu jaro, je krásný vzduch, tak proč na ulici, kde nikdo není funět a vdechovat do respirátoru? Koho bych nakazila, když nikoho nevidím! Chce to jen uvažovat rozumně! A to tady opravdu chybí a to lidem vadí-jedná se o buzeraci a ryba smrdí od hlavy. Kde jsou pokuty pro ty, kteří veřejně umyslně nedodržují viz Klaus, Volný, Prymula, a další na oslavách...!!!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.03. 13:38
Titulek:chování lidíodpovědět
Aleno, já se nezlobím, jen popisuji, co vidím a zažívám. Původně bylo umožněno chodit venku bez roušky, pokud byl člověk dál než dva metry od kolemjdoucího. Jenže v praxi to vpadalo tak, že se lidé míjeli na pár centimetrů a nikoho nenapadlo nasadit si roušku. Mezi chodci se prodírali funící běžci bez roušky, pokud měl někdo roušku, pak na bradě či s nosem ven. I tam, kde se lidé míjeli, nikdo neměl chráněný obličej. Tak to nešlo. Navíc se zde objevila britská mutace, mnohem nakažlivější, kdy dva metry při zakašlání či kýchnutí nestačily. Kapénky byly zjištěny až deset metrů i více od původce. Po odpaření se aerosoly vznášely ve vzduchu kdoví jak dlouho. A teď už tu máme ještě zákeřnější africkou mutaci. Prostě to tak je a musíme se přizpůsobit. Jenže lidé nejsou připraveni si něco odepřít, snášet nějaké strádání. Ta vaše poslední věta mě dost vytočila. Jak můžete srovnávat toho zmetka Volného a ještě většího blábolu Klause s prof. Prymulou? To jste přehnala.
Jméno:Alena
Datum:20.03. 14:45
Titulek:Panu profesoru Prymuloviodpovědět
jsem také věřila, ale zklamal mě! Asi měl smůlu, že ho novináři vždy vyfotili. Třeba když byli na hradě a s rautem, chlapi u stolu bez roušky, dále ten jeho noční výlet s Faltýnkem. Káže vodu a pije víno. Přidala bych ke zmíněným hochům ještě Miloše Zemana, který rád vystupoval bez roušky, i když byly všude nařízené a ostatní politici jiných zemí je měli. Tito pánové by VŠEM ve všem měli jít příkladem. Tak se pak nedivte obyčejným lidem, že se chovají, jak chovají! Já jsem zastánce především osobní zodpovědnosti! A o tom to je! Děkuji za prostor!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.03. 18:53
Titulek:zklamal?odpovědět
Jenže když Blatný tvrdil, že nepodepsal v roce 2018 petici Milionu chvilek pro demokracii, která požadovala rezignaci premiéra Andreje Babiše, a pak vyšlo najevo, že ji podepsal, to prošlo. Původně naznačoval, že to patrně jeho podpis není. Co je větší prohřešek: vyjít z budovy bez roušky nebo se zúčastnit Tvrdíkem organizované fotbalové akce (bylo jich tam mnoho dalších a těm se nic nestalo) nebo drze lhát? Pro mě je stále pan profesor Prymula nejlepší odborník epidemiolog. Zachránil nás na jaře v době, kdy v Itálii a Španělsku šlo lidem o život. Babiš se ho chtěl zbavit a asi nejsem daleko od pravdy, že to na něj bylo nastraženo. Blatný mu nesahá ani po kotníky. Kvůli němu nebudeme mít Sputniky. V takovém průšvihu, v jakém jsme, má jít politika stranou. Co na to asi řeknou pozůstalí po těch mrtvých co zemřeli a ještě zemřou?
Jméno:Ivan
Datum:20.03. 15:22
Titulek:Ta drzostodpovědět
Máte naprostou pravdu ja bych jeste zpřísnil. Nezlobte se na mě ale jak je možné ze lidé na svych zahradach u domů a zahrádkách nemusí nosit roušku. Okamzite bych to trestal vzdyt tito lidé nas nesmírně ohrožují a když jim neco řeknu když jdu kolem plotu tak se mi jeste smějí. Je to nehoráznost jejich sobeckost nezná mezí.
Jméno:doktor
Datum:21.03. 13:07
Titulek:pro Ivanaodpovědět
Ano - trest smrti!
Jméno:Ivan
Datum:21.03. 18:18
Titulek:Souhlasodpovědět
Děkuji doktore, myslim si to samé, byla chyba tento krok zrušit. Tahle země nikdy neměla dovolit tento zákon zrušit.
Jméno:
Datum:26.03. 19:48
Titulek:MPodpovědět
A co to má co dělat s měštákama? A hlavně s tím jejich ubožáckým, mrňavým a směšným velitelem.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz