zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.03. 16:25
Titulek:Vyhlášení stavu hromadného postižení osobodpovědět
ALMEDA a.s., Neratovice, 10. března 2021

Tiskové prohlášení

Nemocnice Neratovice vyhlašuje stav hromadného postižení osob

V souvislosti s narůstajícími počty pacientů s onemocněním COVID-19 vyžadujících hospitalizaci jak na standardních lůžkách, tak na lůžkách intenzívní péče, je Nemocnice Neratovice (ALMEDA, a.s.) nucena přejít do režimu péče ve stavu hromadného postižení osob. Činíme kroky pro zajištění zejména neodkladné péče všem pacientům, kteří ji budou vyžadovat. O přechodu do tohoto režimu byl informován starosta města Neratovice, krajský radní pro oblast zdravotnictví, krajský koordinátor intenzívní péče a Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje.

P.S: Na webu nemocnice jsou použita světle šedá a světle modrá písmena, takže texty jsou velmi obtížně čitelné, zvlášť pro starší osoby a se zrakovým postižením. Kdo jim dělal webové stránky a PR? Nějací neumětelové a nemyslící tvorové.
Jméno:chodec po nera
Datum:12.03. 07:53
Titulek:p.Spěváčkováodpovědět
proč se na vašich stránkách nesmí mluvit o lověku v tísni ?
Jméno:to
Datum:12.03. 09:44
Titulek:neníodpovědět
Jen Člověk v tísni,je to marný
Jméno:Milan
Datum:12.03. 21:00
Titulek:dalšíodpovědět
Tady se sešli nějaký magoři.
Jméno:Franta
Datum:13.03. 06:44
Titulek:neumíš čístodpovědět
Co to má společného s vyhlášením hromadného postižení osob?
Jméno:Franta
Datum:13.03. 12:19
Titulek:neumíš čístodpovědět
Co to má společného s vyhlášením hromadného postižení osob?
Jméno:cermak
Datum:13.03. 12:14
Titulek:koronavirusodpovědět
Lidi stále berou nákazu jako ANO/NE, resp. ON/OFF, 1/0. Ale ono je to o množství viru, které projde všechny bariéry a dostane se do organismu člověka. V bitvě každý chápe že je rozdíl, jestli zaútočí 10 nepřátelských vojáků nebo 10 000. U toho viru nějak lidi tohle nechápou. A nechápou zásadní věc, která z toho vyplývá. Čím více to populace v sobě namnoží, tím větší dávkou se lidi nakazí. A kromě toho ještě roste pravděpodobnost mutací. Ale tíže průběhu je kromě genetických vlastností individuální imunity závislá na počtu virů, které se do člověka dostanou. A ty rozdíly jsou v mnoha řádech! Jsou dávky, které skolí i Chucka Norrise. A tím, jak se populace chová včetně bezpříznakových, čím více si pěstujeme naše nepřátele v sobě, tím hůř to potom odskáčou ti, co si vytáhnou Černého Petra. Už jen z tohoto pohledu "Chraňte ohrožené a nás nechte žít" je prostě totální pitomost. To je totiž totéž jako: "Rozbořte hradby, pusťte do města maximum nepřátel a ochraňte ženy a děti, my chlapi jsme silní a hned tak nějakého Turka v ulicích se nelekneme!" Tohle nedělali ani největší debi..vé ve středověku.
Jméno:Radim
Datum:13.03. 19:27
Titulek:co jsme byli a co jsmeodpovědět
Bývali Čechové statní jonáci

Bývali Čechové statní jonáci. Bývaly doby, kdy Čechové strádali a trpěli a bojovali a všechno to překonali. Bývaly doby, kdy Čechy nezlomily ani morové epidemie, války, hladomory, katolizace, rekatolizace, germanizace, okupace, kolektivizace, doby, kdy to šlo až do těch hrdel a statků, ale Češi byli statní jonáci a všechno to zvládli. Byli, už nejsou. Dneska se Čech hroutí, když nemůže večer do hospody, a z představy, že by v létě nemohl letadlem k moři, dostává záchvaty paniky. Co byla včera drobná nepříjemnost je dnes nepřekonatelný problém. Dřív jsme zvládali i smrt, dnes nezvládáme ani život. Bývali Čechové statní jonáci, ale dnes jsou jen rozmazlení mamánci bez kázně a odpovědnosti. Dycky covid!!!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:14.03. 08:12
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Včera 13.3. bylo v ČR 6 914, zemřelých bylo 172, v Nera bylo 323 aktuálně nemocných. Včera byla sobota a testovalo se málo.

Podívejte se na Slovensko, jak si tam počínají. To by se naši odmítači covidu zbláznili. A co teprve opozice!

Jako každý čtvrtek, vyrazil Radovan na antigenní test na koronavirus. Tentokrát mu systém přidělil odpolední termín, musel se proto omluvit z pravidelné plánovací porady v práci. Na odběrovém místě na jižním okraji Bratislavy ukázal registraci v podobě vygenerovaného QR kódu, nahlásil čas, který mu rezervační systém přidělil a do minuty už nastavoval nos ženě ve skafandru.Žádné fronty, žádné problémy s rezervací termínu. I tentokrát odcházel s potvrzením, že je negativní. Může díky tomu nadále chodit do práce, nakupovat, o víkendu vyrazit na kole na populární hráz podél řeky Dunaje, ráj všech běžců, bruslařů i cyklistů.
Z osmi set odběrových míst na covid testy jich na Slovensku nyní plná třetina funguje dokonce bez rezervace. Přijdete, zpravidla pár minut počkáte ve frontě několika zájemců o test před vámi a jdete na řadu. Proti Česku s kolabujícími odběrovými místy a několikadenním čekání na volný termín, je to velký rozdíl.Slovensko se za posledních pět měsíců stalo testovací velmocí. Již loni na konci října se v ulicích měst objevily stovky odběrových míst a během jednoho víkendu na přelomu října a listopadu se nechalo otestovat 3,6 milionu občanů pětimilionového státu. Zpočátku to drhlo a fronty dosahovaly i několika hodin, postupně se ale zátěž rozložila na celý týden a fronty zmizely. Už od loňského listopadu totiž stát začal omezovat možnosti pohybu lidem bez negativního testu. Nechat se pravidelně testovat se stalo nutností. Bez modrého certifikátu či potvrzovací sms můžete aktuálně na Slovensku maximálně na nákup do nejbližší prodejny nebo vyvenčit psa či kočku v okolí bydliště. Na vše ostatní, včetně pobytu v přírodě, potřebujete mít maximálně týden starý test.Slovenská společnost se této formě boje proti koronaviru přizpůsobila. Premiér Igor Matovič se rád chlubí, že podobný systém vysokokapacitního testování následně převzalo Rakousko. Rakouský systém ale na rozdíl od slovenského není represivní, o to více je ale motivující. Chcete využívat znovuotevřených služeb, bez testu to v Rakousku nejde. Doklad o negativním testu ne starším než 48 hodin musíte mít s sebou i při vstupu do kadeřnictví, do kosmetických salonů a do dalších znovuotevřených provozů.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.03. 08:13
Titulek:počet nakažených v ČR a v Neraodpovědět
Pravidelně se u našich jižních sousedů testují také školáci, kteří znovu mohou vidět své spolužáky a učitele i naživo, nejen přes obrazovku počítače.
Zdroj: https://www.denik.cz/cesko -a-eu/u-sousedu-na-slovens ku-bez-testu-nemuzete-ani- do-parku-20210312.html
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.03. 11:42
Titulek:Klaus na Primě CNNodpovědět
Klaus v televizi na Prima CNN. Bez roušky či jiné ochrany obličeje. Divím se moderátorce, že s ním neodmítne za těchto okolností hovořit. Ani ona nemá roušku či respirátor. Klaus popírá přítomnost mutací, Já nevím, já nevím....kroutí se před kamerou. Panebože, on si fakt nedá pokoj. On má silně vyvinuté protilátky. Už jsem se lekla, co má silně vyvinuté. Rouška je podle něj prkotina. Prý nemocnice nejsou přehlceny. Vláda nás měla připravit na to, že projdeme infekcí. Vláda se měla pokusit vytvořit léky. To je takový demagog, jaký se hned nevidí. Krista pána, místo v televizi by měl sedět v chládku. Víte, kolik lidí mu bude věřit? Škoda, že se ho moderátorka nezeptala, jakým způsobem se léčil. Jaké léky, kyslík, ošetřovatelku či osobního lékaře měl k dispozici. Když ho vidím, vzpomenu si na kupónovou privatizaci a amnestii velkých zvířat. To se nedá sledovat. A lidé budou ODS volit....Teď z něj vylezlo, že už před infekcí 2 roky užíval isoprinosin! Už se kroutí....Asi ho měl z Německa. Takže nadstandard! Dostal ho nějaký normální člověk? Ne. Byl ve Vojenské nemocnici. No tak to vidíte. Proč ho moderátorka oslovuje "Pane prezidente." Není přece žádný prezident. Teď se prořekl, že má svůj úřad, kolik asi stojí? A teď probírají jeh vstup do uzavřeného okresu Turnov. Snaží se vykroutit. Už se mu to povedlo. Klausík chce být určitě prezident, jeho ješitnost nezná mezí....
Jméno:Alena
Datum:14.03. 15:13
Titulek:Klausodpovědět
Je to sebestředný dědek. On může všechno, má vždycky pravdu, nejlepší péči. Neměla jsem ho ráda ani jako presidenta, arogantní, namyšlený. To je mi milejší Zeman, na kterého každý nadává. Udělal plno přešlapů, ale nazývá věci pravými jmény a jeho názory jsou dnes rozumné.
Jméno:Bláha
Datum:14.03. 16:11
Titulek:Klaus zlodějodpovědět
Vzpomeňte si, jak Vašek kradl pero. Pak se nedivte, že lidi kradou co se dá. Prezident náš vzor.

https://www.studenta.cz/vi deo-klaus-krade-propisku/r ~e1ee9a10ee3311e8b7c1ac1f6 b220ee8/r~9db8f0d4ee3311e8 b7c1ac1f6b220ee8/

musíte smazat mezery.
Jméno:No
Datum:14.03. 17:03
Titulek:oba stejníodpovědět
Ještě tu chybí starej Vencek Chrchla.
Jméno:Petr
Datum:15.03. 07:49
Titulek:Tvlodpovědět
Jo, tak jste si kopnul. Ubohost.
Máte tam ještě něco? Nejlépe k věci.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz