zpět na forum

Jméno:Lída
Datum:08.03. 07:46
Titulek:Omezen prodej v lékárněodpovědět
Chápu,že takových opatření je všude spousty,ale přijít jako špatně pohyblivý občan v 8 hodin s rp do lékárny a ono NIC je smutné.
Na lékárně je nápis,že je omezená prodejní doba,omezená,nikoliv zrušená.PO 8.3 8hodin.Tohle město nemá chybu.Absolutní nezájem.
Jméno:Petr
Datum:08.03. 08:39
Titulek:?odpovědět
Co ma mesto spolecne s lekarnou? A ktera lekarna to byla, ve meste jsou alespon 3.

Jméno:??
Datum:10.03. 07:40
Titulek:mno lékárnaodpovědět
Na Kojetické,kam chodí většina pacientů s rp od lékařů z polikliniky.Ještě že nám nechali otevřené obchody s potravinami.Tady to dobře nedopadne.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.03. 08:38
Titulek:informace v Neratovicíchodpovědět
V Neratovicích je to běžná praxe. Provozovatel a majitel Pharm Dr. Petr Bárta, jakmile zprivatizoval lékárnu, zrušil lékárenskou pohotovost, a začal podnikat. Dodával na př. do Almedy léky atd. Nechá na dveřích vyvěsit papír, a tím to pro něj končí. Ani na webových stránkách lékárny není oznámení o omezení pracovní doby. Stejně jedná pošta, omezuje pracovní dobu a je to oznámeno pouze na webu města. Stejně se jedná na radnici - úředník je nepřítomen a ani se neobtěžuje pověsit na dveře ceduli: Jsem v... vrátím se ....Není to samozřejmé ani i vedoucích odborů, je to neratovické nebo snad české lemplovství. Nadřízený tajemník P. Svoboda to neřeší. Vše se děje v souladu s heslem: S co nejmenší námahou. Občané jsou na posledním místě.

Závidím vedlejším Líbeznicím, kde starostuje oblíbenec Tomáše Hrodka (kdyby si z něj raději vzal příklad) Martin Kupka z profláklé strany ODS jejich městský rozhlas. Ne ty tlampače, ty máme také, ale pravidelná hlášení, ve kterých jsou obyvatelé informováni o tom, co se v obci děje a co by měli vědět. Tady to nejde a nejde. Je to samozřejmě strategie vedení, aby lidé věděli co nejméně, rezignovali a přestali se zajímat, co se vlastně na té radnici děje. To by asi koukali. My zastupitelé jsme na tom stejně. A teď je to ještě horší, pokud přijdeme na radnici, úředníci si honem nasazují roušky, bezpečnější je tam nechodit.
Jméno:Jana
Datum:08.03. 09:41
Titulek:hm,tak odpovědět
To bude asi v lékárně pod drogerií stejný.Tam jim to jde jak šnekům,furt nic nemají,doobjednávají,u Vrbkové na náměstí jiný level.Sice trochu dráž.Nepochopím,jak se mohou uživit.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.03. 09:46
Titulek:odpověďodpovědět
Úprava pracovní doby se týká Lékárny Kojetická majitele P. Bárty z Líbeznic. Lékárna pod drogerií je zřejmě lékárna za drogerií DM, ne?
Jméno:Petr
Datum:08.03. 13:45
Titulek:ano,lékárnaodpovědět
Pod drogerií dM v ulici Tylova patří též PharM.Bártovi.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz