zpět na forum

Jméno:KVĚTA
Datum:03.03. 09:57
Titulek:covidodpovědět
Proč spousty lidí po Neratovicích chodějí bez roušek. Když jim řeknete at si jí nasadějí ,tak jen slyšíte di do prdele debile. Proč třeba nechodí MP
po městě a nekontrolují to .....
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.03. 11:42
Titulek:proč....odpovědět
Jsou nevzdělaní, netuší, co nám hrozí, jsou hloupí, sobečtí...A ještě sprostí. Jenže na to doplatí ti nevinní, co nosí poctivě roušky nebo respirátory. Mnohokrát jsem telefonovala starostovi, zatím to byla vždy hlasová schránka, naposled mi telefon vzal, hovořila jsme s ním o odběrovém místě, už je to prý na náměstí dohodnuté. Mezitím jsem vytočila číslo mobilu starosty - hlasová schránka, hovořila jsem o nutnosti kontrol MěPo a použití rozhlasu. Vzápětí SMS: &quot;Prosím, napište mi.&quot; Tak budu psát, což mi dělá kvůli očím poněkud potíže. Musím dělat přestávky.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.03. 10:46
Titulek:e-mail starostoviodpovědět
Anna Spevackova
Komu:
starosta@neratovice.cz
kontroly a rozhlas

Pane starosto,

lidé se mě ptají, kdy začne MěPo kontrolovat ve městě nenošení roušek; je sousta lidí, co roušky (nebo respirátor) nemají nebo je mají na bradě či nos ven (je to nejkratší cesta viru do plic). Dále: já se ptám, proč nevyužijete ROZHLAS, je prý určený pro mimořádné události, co může být mimořádnějšího než taková epidemie, ještě snad chlor. Hodně lidí vůbec neví, že musejí nosit ochranu obličeje na CELÉM ÚZEMÍ města. Tvrdí, že jsou venku, a nosit nic nemusí. To je špatně. Infekčnost britské mutace je mnohem vyšší než toho původního viru. A to nehovořím o africké mutaci, ta je zřejmě ještě nebezpečnější.

Informovanost lidí je naprosto nedostatečná, nic jim neříkáte a nic nevysvětlujete. Máte na to lidi a čas a dostáváte za to peníze. Tak jednejte.

Zdraví Anna Spěváčková
Jméno:Eva
Datum:03.03. 15:18
Titulek:Respiratoryodpovědět
Plně s Vámi p.Spevackova souhlasím. Bydlím na sídlišti a včera jsem při pohledu z okna napočítala 20 lidí bez ochrany úst a nosu.Opatreni se zřejmě Neratovic netýká.
Po městě ani nevidíte že by někdo ze strany městské policie prováděl kontrolu.
Jméno:Míša
Datum:04.03. 06:28
Titulek: je to divnéodpovědět
Na Mělníce jsou lidé slušní a disciplinovaní,málokde někoho potkám bez.Navíc se tam pohybují lidé v zelených vestách,kteří na vše dohlíží.Ty asi musí někdo zajistit na takovou akci a sami tam od sebe nepříjdou fungovat.Tak nevím,proč to nefunguje tady v tom Kocourkově.Jo aha,žádná velká akce s možnými odklony.S..e se tu na lidi.A vypovídá to o neschopnosti.Tak e nedivte.Za co jsou tedy tito představitelé v řízení města placeni??!MP o víkend zapáskovala všechna hřiště a jinak je nevidíte.Děs tenhle Nerachánov.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz