zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.03. 14:35
Titulek:zapáskovaná hřiště a očkování v Almeděodpovědět
Konečně byla uzavřena opravdu všechna hřiště ve městě, ne jen ta oplocená pletivem. Do jejich prostoru je vstup zakázán! Město by mělo apelovat na veřejnost a zejména na rodiče mladších i starších dětí, aby nařízení vlády respektovali a chránili sebe i ostatní. Školy jsou zavřené, ale děti a mládež se shlukují a tím pomáhají šířit infekci. Jedním z míst, kde se scházely ve větším počtu, byla právě dětská hřiště.

Děkuji tímto naší městské policii, která je definitivně uzavřela a chodí je kontrolovat! Sláva! Vláda důrazně doporučila obcím, aby dětská hřiště uzavřela. (Už čekám, že se na memes teens of Spolana objeví, jak nenávidím děti. Tak do toho, mládeži!)

Ještě jedna zajímavost: jsem 70+ a dnešního dne se mohu registrovat na očkování. Zajímalo mě, kam, kde se čím očkuje. Dala bych přednost vakcíně Pfizer nebo Sputnik (ten tu ale ještě není), před Astra Zeneca. Nejbližší je neratovická nemocnice (není Almeda, ale nazýváme ji tak ze zvyku, stejně jako dvojku a trojku školu.). Její web je poněkud špatně čitelný, vlastně se to nedá číst vůbec, nechápu, kdo jim dělal webové stránky, asi nějaký mlaďoch, který netuší, že starší lidé špatně vidí. Fakt se to těžko čte. Ptala jsem se, čím očkují. Dozvěděla jsem se, že se to nesmí říkat. Proč, bože? Abych to prozradila imperialistům ?, á, to už neplatí, tak ruským agentům, že? V tomto státě dojedeme na totální utajování všeho. I naše radnice dělá vše proto, aby občanům utajila co se dá.
Jméno:Michal
Datum:01.03. 19:53
Titulek:?odpovědět
Nemělo být očkování dostupné všem od 1.2.2021? Sám velký guru Babiš to sliboval jakožto hlavní koordinátor covid vakcinace v ČR.
Jinak nechápu, proč je plýtvá vakcínami na lidi kteří mají odhadovanou dobu dožití v řádu nekolika málo jednotek let místo bleskového zaočkování učitelů a studentů a návratu k plnohodnotné výuce.
Jméno:Míša
Datum:01.03. 15:01
Titulek:jistě,lžou námodpovědět
Všude.Chaos,lži,nepořádek a anarchie vedou k ještě větší manipulaci s námi.Děcka se schází,chybí jim kontakt s vrstevníky.Doma zavření být stále nemohou.Vede to k depresím a úzkostem.Z hřišť se přesouvají do jiných prostor-domovy,chodby a sklepní prostory domů.,opuštěná obydlí atd.Ani nemáte tušení,kolik dětí přibylo v ordinaci psychologů a psychiatrů.Tahle vláda o to usiluje.Už samotný Babiš se o víkend omlouval a přiznával selhání.To jde plošně do nižších struktur správy.Sám se pasuje na nejvyššího odborníka a znalce a své kolegy nerespektuje a neřídí se jimi.Kdo ponese zodpovědnost za všechna špatná rozhodování??!Já když něco v zaměstnání podělám nesu za to zodpovědnost.Neexistuje,ab ych tvořila samé zmetky.Zkuste si to představit u každého z nás v masívním měřítku.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.03. 18:15
Titulek:ano, ano... odpovědět
Ano, máte pravdu. Děti opravdu nemají kontakt s vrstevníky a psychicky strádají. My starší jsme na tom také tak. Na rozdíl od nich, mám dojem, jsme psychicky odolnější (už jsme něco zažili, dovedeme se zabavit třeba četbou a sem tam i užít nějaký lék), zatímco současná permisivní výchova vyrobila jedince zaměřené na sebe, slabé a přecitlivělé. Neumí se vyrovnat se stresem, jsou jako třtina ve větru. Pokud se týká Babiše, není to Churchill ani Orbán. Je to politik do lepších časů. Kdo by podle vás byl dobrým vůdcem do současného srabu? Koho vy byste viděla na jeho místě jako spolehlivého a zodpovědného politika?
Jméno:Petr
Datum:02.03. 05:45
Titulek:do lepších časů...odpovědět
Jak se to vezme.Je pravda,že už toho..zpackal dost.Lidi už mu přestávají věřit.Dokonce i ti jako Vy,kterým přidal v závěru roku.Určitě věděl proč právě této grupě.
A kdo by ho nahradil??!Tak jako kohokoliv z nás v zaměstnání jiný.Nemá smysl se zde s Vámi přít co vše má na svědomí i v jeho obchodní rovině.Takto to bohužel už spousta lidí vnímá.Je to i dobrý manipulátor.Kalousek je také ekonom,všichni co se ho ze zjištných a konkurenčních důvodů báli ho zatratili.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.03. 08:27
Titulek:prosím konkrétní jménaodpovědět
Ne, ne, vykroutil jste se z odpovědi. Na to vám neskočím. Tak jako v zaměstnání vás nemůže kdokoliv nahradit (jaké je, prosím, vaše zaměstnání, tedy spíš profese? Nebo studujete?), tak ani premiéra nemůže nahradit kdokoliv, to snad uznáte. Takže prosím jméno. Konkrétní a mohl byste připojit odůvodnění.

Víte, trochu mě zaráží, jak mnoho lidí se strefuje do premiéra a nevšímá si našich místních problémů. Včera jsem byla na procházce na území města. Rozhodla jsem se pro riskantní chování: kdo neměl roušku nebo respirátor, oslovila jsem ho ve smyslu: Ale máte mít ochranu obličeje. Řekla bych, že těch lidí, co měli roušku a správně nasazenou bylo minimum. Musím všechny pochválit: Nikdo mi nedal přes hubu. Možná to bylo tím, že se obávali blízkého kontaktu. Měla jsem sice respirátor, ale....

- di do prdele (na chodníku probíhající funící běžec
- nebojte se, jsem očkovaná (mladší dáma u úřadu práce)
- ale já jsem venku, já nemusím (asi tak 5x)
- už si ji nasadím (nepočítaně)
- ty jsi nějaká Babišova... (dál nezaslechnuto - tlupa pěti uřvaných výrostků
- já jsem zdravá (opálená žena)
- já jsme od vás dva metry (několik lidí)
- další supící běžci - nereagují

Tak co vy na to? Existuje i nás politik, který by řekla tvrdou pravdu o epidemii, nepodlézal opozici a protestujícími plebsu? Byl to Prymula, ale toho se Babiš nezastal a jako váš jmenovec ho zradil.

Kdo by to měl být v našem městě, aby vylezl z úkrytu, aby jednal a trvale opakoval lidem, jak se mají chovat a konečně použil rozhlas a nechal natisknout plakáty! Podle statistiky až 60% lidí neposlouchá rozhlas a nesledují televizi.

Jméno:Honza
Datum:02.03. 09:45
Titulek: nesleduji téžodpovědět
TV ani rozhlas,přesto za něj musím platit,aníž bych nějaký vlastnil a mohl signál přijímat.Ušili to dobře na nás.V té bedně stejnak nic krom násilí,telenovel,covid zpráv a vaření nic nedávají,navíc je všude spousta vtíravé reklamy.Je to dost na bednu.To je jako platit za něco,co jste si nekoupil,co nemáte.
K těm rouškám:dokud nošení a kontrola nepříjde shora,nic nebude fungovat.A oni to vědí moc dobře.Jen proto,aby byl argument,že se to NENOSÍ.Jak je možné,že na přesun mezi kraji a kontrolu se najednou lidi našly??!Není to divné??!Je,ale je to BORDEL!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz