zpět na forum

Jméno:Hanka
Datum:25.02. 16:35
Titulek:covid 19 na poštěodpovědět
Tak už máme covid i u nás na pobočce asi 10 zaměstnanců.
Jméno:Pošťák Ondra
Datum:25.02. 19:35
Titulek:Klasikaodpovědět
Klasika České pošty. I ten virus má u vás rok zpoždení. Britská mutace bude na pobočce v lednu 2022.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:27.02. 08:05
Titulek:nakažení na poštěodpovědět
Podle sdělení pracovnice z pošty jsou nakažení přepážkoví pracovníci. Nedivím se, pošta povolila uvnitř 8 lidí, ale kdo stojí venku, neví, kolik je jich uvnitř. A tak se tam hromadili lidé, mnozí s trčícím nosem, uvolněnou rouškou či padajícím respirátorem. I pracovníci na přepážkách se dopouštěli stejných chyb. Nyní sem jezdí pomoc z Kralup. Návalům napomohla také redukce otvírací doby, v sobotu už je dokonce zavřeno. Kdysi tady byly dvě pošty, jedna existující hlavní a jedna v domě na Bří.Čapků, a to nemělo město tolik obyvatel.
Jméno:Nina
Datum:27.02. 10:02
Titulek: nevím,možná kdybyodpovědět
Přepážkové pracovnice pracovali jako např.prodavači v rukavicích,že by se přenos nákazy eliminoval.Ale berte to jen jako můj postřeh.Přeci jen osahávají peníze,složenky a další materiál na kterém může virus snadno ulpět.Je to náročná doba,vím že mít všude hadr na ústech,přidušovat se,máčet si ruce v sajrajtech zvanými dezinfekce,pak na ruce navlékat a pařit si je v rukavicích není nic příjemného,ale musíme udělat vše pro to,aby to mělo efekt.A aby to mělo efekt,mělo by to být dodržováno a hlídáno,vyvozovány následky těm,co porušují.Jinak se nikam nepohneme a budeme se v tomto plácat stále.Toto mělo přijít včetně včasného očkování již dávno.Ta pošta u "starých krámů"byla nešťastná,osekaná doba,pomalí,nic se tam nedalo zakoupit,někdy neměli ani blbou známku na dopis,kolky a jiné zboží..Takže si na sebe pobočka nevydělávala,resp.byla prodělečná.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:27.02. 10:57
Titulek:infekceodpovědět
No to je právě to, že si něco na sebe nevydělá, tak se zruší. Zrušily se jesle (náký pan Juda se o to zasloužil, nyní dělá ředitele Maltézské pomoci(!), zrušily se pohotovosti, nevyplácely se a pod.) Ale pro sídliště to bylo ulehčení. Teď lítáme kilometr daleko a to ještě nevíte, zda uspějete. Co se týká nákazy, tak podle expertů je nejčastější přenos kapének nebo aerosolu vzduchem. Doporučuje se proto často kloktat a proplachovat si nos. Třeba slanou vodou, nasát nosem, je to zpočátku nepříjemné, ale potom už bez problémů. Vir z kontaminovaných povrchů se nešíří příliš snadno.
Jméno:Honza
Datum:01.03. 07:33
Titulek:nevydělá je široký pojemodpovědět
Co třeba špatný marketing shora??!A jaktože se tato pošta držela celý minulý režim??!Ale vzhledem k Nera a jejím představitelům se nedivím že se to nechalo dojít až sem.Třeba tam někdo solventní potřeboval bydlet či podnikat.Víme jak to dnes s velkými rybami chodí.
PS.Juda-to byl ten pan radní kdysi a jeho paní prakt.lékařka??Nebo jen shoda jmen??
Nechce se mi však věřit tomu,že by se zde neuživily jesle a pohotovost.Ono už nebude veř.tajemstvím,že vznikají skupiny a maminky si mezi sebou hlídají.Tak aby jejich matky mohly pracovat.Vídám tady po městě pár žen,které vodí děti s popruhy a vím že to jejich děcka nejsou.
Je smutné přihlížet tomu,jak je země cíleně likvidováno shora.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.03. 09:02
Titulek:tady se likviduje historie soc. městaodpovědět
Ano, to byl pan ing. Juda, jeho paní byla lékařka. Byla jsem tenkrát členka zastupitelstva a velmi dobře se pamatuji, jak navrhl zrušení jeslí. On byl pan Juda taková šedá eminence, do funkce se mu nechtělo, ale ovládal vedení města z pozadí, kde nebyl moc na očích. Likvidovaná je
nejen naše země i naše město. Peníze se vyhazují z okna. Podívejte se na všechny stavby a akce, ani jedna není v pořádku. Hrbolaté nekvalitní chodníky a špatně vyprojektované silnice (prakticky všechny, nejhorší snad v centru Lobkovic, pozoruhodná je i ulice Ed. Urxe) různé zbytečné revitalizace: sídliště - jen ty gabiony co stály, z keřů zbyla polovina, lesíku a parku - funkční zeleň byla odstraněna a vznikla holá planina s několika stromy. A to se ještě chystá celková rekonstrukce kulturáku, bude zničena architektonicky hodnotná stavba ze 70 let včetně okolní zeleně. Při zateplování už byly zničeny fasády bytovek z období sorely atd. Můžeme pokračovat. Oni jsou totiž v čele města diletanti a zadávají své požadavky tzv. odborníkům, kteří udělají to, za co jsou zaplaceni. Když se jich na to zeptáte, řeknou vám to na plnou pusu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.03. 09:07
Titulek:opravaodpovědět
70.let
Jméno:jirba
Datum:28.02. 22:04
Titulek:odjinudodpovědět
Je to nepříjemné, ale třeba se to přineslo zvenku..
At naše kočky netrpěj a v pohodě se uzdraví !!
Jméno:Petr
Datum:01.03. 11:55
Titulek:Rizikové faktoryodpovědět
Snad to bude dobrý, i když tam obezita docela kvete.
Jméno:chodec po nera
Datum:08.03. 09:06
Titulek:Nepoučitelnéodpovědět
2 pracovnice pošty, pochybuji že v příbuzenském poměru, vystoupí ze služebního auta a jdou vybírat schránku na dopisy, To vše samozřejmě bez roušek a bez ohledu na lidi kolem nich.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz