zpět na forum

Jméno:Hari
Datum:24.02. 12:23
Titulek:Budou se zase řezat stromy?odpovědět
Nějaký chlapi chodí po neratovických parcích a fotí so stromy. Jeden z nich nahlas říkal - Pošlu to Těmínovi a on se o to postará. Nevíte někdo něco o tom?
Jméno:Dana
Datum:24.02. 14:36
Titulek: asi to není zakázanéodpovědět
Co jsem však zjistila já,že mizí a ničí se už i keře.Např.u školní jídelny 2.ZŠ u bývalého vchodu do družin někdo podříznul-pozor né ořezal několik keřů.Zbyly tam jen jakési 10cm nadzemní klacky,z kterých už nic nevyroste.Zajímalo by mne,jak je toto zaevidováno v majetku města-krádež,likvidace atd...??Děje se tu vzhledem k zeleni poslední dobou dost divných věcí.
Jméno:Klára
Datum:24.02. 20:30
Titulek:keře i stromy odpovědět
To je nyní běžné. Např. před radnicí byl záhon s keři. Byl přeměněn na záhon s travinami a trvalkami, prý bránily v rozhledu. Výmluva, autům přijíždějícím v jednosměrce zleva vůbec nevadily. Další keře a dvě borovice zmizely o kus dál.Je toho spousta, nedá se to všechno vypsat. Na radnici je nějaká nová úřednice a její představy o tom, jak by měla vypadat zeleň ve městě jsou odstrašující. Kdo ví odkud přišla a proč. Připadá mi, že paní zkrátka dohazuje zisky firmám a určitě přitom nepřijde zkrátka. Chybí kontrola.
Jméno:jarmila
Datum:25.02. 05:47
Titulek: kontrolaodpovědět
Jestli vše řídí a koordinuje nad ní Hmyzuzdar není divu co se tu děje.A myslím,že nejsem daleko od pravdu.Tohle je už právně napadnutelné.V okolí radnice jsou kamery,uvnitř MP a pochybuju,že by někdo jentak zvenku přišel a konal.Tohle dost smrdí.Taky si myslím,že žádná údržba se pro malou domů nevyplatí,spíše velké akce,z kterých se dá více...odklonit.To mne napadlo také.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz