zpět na forum

Jméno:stanislav
Datum:10.02. 17:21
Titulek:kopec milujiodpovědět
příde mi zvláštní že kopec miluji je zneužíván na sánkování dětí já bych zavrel celej kopec protože to že jezdí přes sníh to níčí hlínu a stromy a keře a zvířata
Jméno:Jan
Datum:11.02. 06:05
Titulek: cože??odpovědět
Můžete uvést sílu a název matroše,na kterém frčíte???Zavřít kopec....:-) :-).
Jméno:Důchodce
Datum:11.02. 08:17
Titulek:zneužíváníodpovědět
Stanislave. Jestli to nevíte, tak při zbudování tohoto kopce bylo jedním z důvodů, že aspoň jeden malý kopeček bude k dispozici dětem v Polabské roviny. Konečně je zima, jak má být a vy závidíte dětem i to sáňkování. Je mi vás líto
Jméno:Josef
Datum:12.02. 08:52
Titulek:pro stanislavaodpovědět
Vy nejste normální!
Tady se tedy schází sorta zvláštních lidí. Je mi z toho až úzko.
Jméno:Karel
Datum:12.02. 06:30
Titulek: spíš zavřít autoraodpovědět
Pěkně do klece se střídavými teplými a studenými proudy.
Jméno:Lucie
Datum:12.02. 08:43
Titulek:to odpovědět
jste nepoznali, že si z váš všech dělá Stanislav srandu ?
Jméno:Důchodce
Datum:12.02. 09:51
Titulek:jak jste to poznalaodpovědět
Znáte ten vtip, jak autobus plný politiků havaruje. Než přijede policie, hrobník už zakopává posledního. To byli všichni mrtví? Někteří tvrdili, že ne, ale já už nikomu nevěřím
Jméno:Dita
Datum:12.02. 10:58
Titulek:ono se toodpovědět
Moc z písmenek nepozná,ale je pravdou,že divných lidí v Neratovicích diametrálně roste.To ano.Však jsme populární dost,každou chvíli v médiích.Nevěříte??
Jméno:jirba
Datum:14.02. 19:22
Titulek:kopecodpovědět
Leta dávám návrh ty ŠUTRY za tmy nasvítit. Okolo jezdí co půlhodinu vlak..Jako propagace města, na pozadí s těma panelákama. Při "stavbě" kopce, navážkou ze základů budovaného sídliště, jsme byli překvapeni, že se nějak nedaří. Vykopat díru je snazší. Ale - povedlo se! Děti se dokonale vyblbnou

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz