zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.02. 15:19
Titulek:Na Mělníku jsou holé, shrabané chodníkyodpovědět
Všechny, kam pohlédnete. Jsou shrabané, holé, bez sněhu. Dá se po nich pohodlně a bezpečně chodit. Odkud to vím? Byla jsme na Mělníku u lékaře. Musela jsme jet, jinak bych dostala další termín za tři měsíce a to by už mohlo být pozdě. Takže znovu: všechny chodníky na Mělníku jsou odmetené a holé. A pak ten šok: už jak odpoledne na zpáteční cestě projíždíme Neratovicemi, vidím chodníky po obou stranách Vojtěšské_pokryté sněhem, ve kterém se lidé brodí. Ani jeden chodník, který míjíme, není odmetený, výjimky jsou tam, kde správce paneláku nebo majitel nemovitosti z vlastní iniciativy odmete kus chodníku. Co se děje ve městě, ve kterém žijeme? Proč nikdo nehledí na to, abychom zde žili bezpečně? Co dělá FCC za peníze, které město vyplácí paušálem? Proč město ještě nevypovědělo FCC smlouvu na dobu neurčitou, nevýhodnou pro město? Čím si FCC získává přízeň města, že je chráněné a nedotknutelné? Proč jsou chodci v Neratovicích na posledním místě? Je to tím, že vedení města nechodí pěšky? Co vy na to, obyvatelé města?
Jméno:Babi
Datum:08.02. 15:24
Titulek:silnice jsou na prvním místěodpovědět
Okraj silnice na Kojetické odhrabával bobcat, auta mají přednost. Chodec si "jen" zlomí nohu nebo ruku, co těm na radnici na tom záleží.
Jméno:Martin Růžička
Datum:08.02. 21:08
Titulek:V 8 hodin ještě neodpovědět
V 8 hodin ještě ne.
Ani křižovatka u Kavana nebyla čistá a pořádně to tam klouzalo, zvlášť když to někdo chtěl stihnout na oranžovou a přidal, pak se divil a je dobře, že auta stojí daleko od křižovatky.
Křižovatky T mají ve středu hezký trojúhelník :)
Jméno:jirba
Datum:09.02. 03:46
Titulek:mělníkodpovědět
V pondělí v 10:30 jsem z bus 471 vystupoval na Mělníku - nejfrekventovanější stanice Fibichova (u soudu) a musel vskočit do půlmetrové vrstvy břečky, nebyla jiná možnost. Mám foto!!
Jméno:Dr. Novák
Datum:10.02. 14:56
Titulek:Neuklizenoodpovědět
Dobré odpoledne,
na Mělníku jsou odmetené pouze některé chodníky. Ponejvíce asi tam, kde to udělali majitelé domů či družstevníci z paneláků.
Je ošem třeba dodati, že situace je tentokrát opravdu vyjímečná, tolik sněhu v Neratovicích nebylo snad dvacet let.
Buďte na sebe při chůzi či jízdě opatrní.
Dr. Novák
Jméno:Martin Růžička
Datum:11.02. 10:27
Titulek:I zde si lidé odmetli chodníkyodpovědět
I zde si lidé odmetli chodníky - projel pluh a mají před vchodem bariéru :)
Školník (asi) před školičkou uklidil celý vnitřek až před bránu. Po projetí pluhu děti přeskakovaly třicet čísel sněhu.
O přechodech nemluvím. Ani ty největší nejsou ráno uklizené.
Zajíždět do parkovacích míst je o ústa )plechy, že to klouzne) - vyjíždět taky.
Konečně je sníh a děti v tom blázinci mají aspoň trochu povyražení. Hurá.
Pro některé je to kalamita i po třech dnech. Nejsou na to připravení.
Jméno:Peš
Datum:09.02. 09:41
Titulek:I dnesodpovědět
Ulice Urxova - hlavní cesta od autobusu a náměstí k nemocnici ani dnes ráno neupravena. Jediná možnost chodit prostředkem ulice. Tohle si platíme?!
Jméno:Josef
Datum:09.02. 12:49
Titulek:dnes ránoodpovědět
Se pohybovali nějací muži v oranž.vestách,přišlo mi to jako z veř.prací nezaměstnaní,snědí atak u 3.ŽŠ.Hrabali sníh u přechodu a vjezdu do zastávek a silně u toho "pyskovali".Jinak bída.u nemocnice se auta a lidé brodí nadílkou,to samé SD,pošta a další hlavní tahy,Kojetická u polikliniky,vjezdy k obchodům.Máme tu armádu nezaměstnaných a město s ÚP je nedovede zaměstnat.Koště a lopatu zvládne snad do pařátů vzít i blb,ne.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz