zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.01. 10:46
Titulek:Už se zase solí!!!!!!!odpovědět
Kdy byl naposled sníh? Nepamatuji přesně, bylo ho dva centimetry, po pár hodinách roztál, ale už se solilo! Místo aby FCC smetáky sníh zametla, solilo se dokonce v takovém množství, že ještě delší dobu zůstaly kopečky soli na chodnících. Pak se má tady dařit stromům a keřům, vše železné koroduje, boty se ničí...to je typický neratovický bordel. Město není schopné vytvořit "Pravidla údržby města", kde by bylo jasně definováno co se může a co ne a stejně tak "Pravidla údržby zeleně". Existuje jen zpackaný dokument sekání ploch od Doc. Dr. Judr. Pudr Jebavého, který navrhoval od zeleného stolu, jak se mají ve městě sekat plochy, nesprávně zvané trávníky. Tzv. reprezentační 8x do roka, na sídlišti všechny označené jako pobytové 6x do roka, vše bez ohledu na počasí a stav porostů.
O mozaikovém sečení sice pan Jebavý slyšel, ale tím to končí. A tohoto dokumentu se úřednice na OŽP drží jak ho... košile. (Pozor, hoši z memes, použila jsem sprosté slovo! Nezapomeňte se o tom zmínit na FB.) Pak má tady něco fungovat.
Jméno:No
Datum:13.01. 06:08
Titulek:jistě!odpovědět
Aby ne,pod tíhou soli,z které bude žíravá břečka vše snáze povolí než aby se něco odklízelo.Co to udělá se spodními vodami,stromy,rostlinami,p ackami psů je jim jedno.Na tohle buňky mají.Pak se člověk diví jak tu vše hyne.Babičky si nebudou mít kde odpočinout ve stínu a maminky s dětmi kde hrát.Byly tam i průlezky,školky tam chodily na vycházky s dětmi.Máme utrum.Teď mne napadá,jak se asi "zrevitalizuje" drahý projekt kašny za kinem??!To jsou jedny vyhozené peníze do luftu za druhým!
Jméno:jirba
Datum:15.01. 20:00
Titulek:diletantiodpovědět
Zde prokazuje vedení města opakovaně, každoročně, svoje diletantství, svoji neschopnost konat v zájmu města a jeho občanů.
Jméno:No
Datum:16.01. 06:08
Titulek:nedivte seodpovědět
Kde není žalobce není ani soudce.Tady nic nevyřídíte.
Jméno:Standa <sprochazka@atlas.cz>
Datum:16.01. 00:53
Titulek:Je to dobrýodpovědět
Paní spěváčková, moc o všem zbytečně přemýšlíte ! Dnes jsem jel z Neratovic do Strakonic a u nás to bylo úplně v nejlepším. To ve Strakonicích, no nic moc, ledovka, závěje a nic tam s tím nedělali! Jinak vás mám rád, hlavně jak se rvete za zahrádkáře, držím palce.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz