zpět na forum

Jméno:babka
Datum:11.01. 14:01
Titulek:zhovadilostodpovědět
právě teď se kácí borovicový lesík mezi městským ůřadem a náměstím /u internátu/, nemohu komentovat, je mi z toho špatně .....
Jméno:Eva
Datum:12.01. 21:14
Titulek:Je to takodpovědět
A nejste sama. Nic a nikdo je nezastaví. Jakoby všichni na úřadě ztratili soudnost. Nese za to někdo osobní zodpovědnost, nebo "se to rozhodlo"?? Obzvlášť v dnešní době je každého kousíčku zeleně zapotřebí.
Jméno:Petr
Datum:13.01. 11:43
Titulek:tipujiodpovědět
Že se rozhodlo klasicky "O nás bez nás" jak tu apeluje často p.Spěváčková.Prostě rozhodují sami bez nás občanů.Tohle nemá obdoby.Kam až jsou schopni v devastaci města zajít??!
Jméno:lucie
Datum:13.01. 15:07
Titulek:pokáceliodpovědět
toho více než dost, vím,že tam bylo asi 6 ks suchých borovic a najednou se kácely i vzrostlé stromy. Zajímavé je, že během 2 dnů je vše zklikvidováno , ale bordel po nich na cestách a lavičkách bude uklízet kdo a kdy ? To už není lesík, to je pustina. Kam si sedneme do stínu v létě, ví Bůh!!!
Jméno:Josef
Datum:13.01. 11:49
Titulek:idiotiodpovědět
Vedení úřadu a města musejí být naprostí idioti, když kácí stromy. V době oteplování krajin a sucha je zapotřebí každého stromu. Vedení města a úřadu je zralé na výměnu a to úplně od shora.
Jméno:NJan
Datum:13.01. 17:20
Titulek:Smutnéodpovědět
U přejezdů na Mládežnické to vypadá hůř než po vichřici, hlavně že to dělají hoši z Péče o zeleň.
Jméno:babka
Datum:13.01. 19:10
Titulek:jéééodpovědět
Já jsem se spletla. Oni nekáceli les. Jen vykáceli úplně suché stromy a ty ostatní seřezali tak, aby náhodou nějaká suchá větev nespadla při větru někomu na hlavu. A hezky po sobě uklidili. Šikovní chlapci
Jméno:jirba
Datum:15.01. 19:58
Titulek:káceníodpovědět
Staré, suché, nezelené, nakloněné by mělo uvolnit místo novému. To je koloběh života. Jakkoli se to i mně nelíbí. A to jste neviděli les směrem k přejezdu do Libiše. Nafoceno to vypadá děsně, pohroma, ale jsou to pouze uschlé stromy.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz