zpět na forum

Jméno:Iva
Datum:07.01. 10:59
Titulek:Pomoc podnikatelůmodpovědět
Viděl někdo dokument od Sabiny Slonkové:"Tajnosti pana Blatného??"Stojí za shlédnutí.Ví Bůh jak to s Covidem a naší vládou je.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:07.01. 15:02
Titulek:nejde jen o pomoc podnikatelůmodpovědět
Přečetla jsem, ale zdá se mi, že paní Sabina Slonková se pustila do kritiky věcí, kterým bohužel příliš nerozumí (je novinářka, vystudovala střední ekonomickou školu) Zarazila mě věta: "Navíc když na datech sedí úzký okruh lidí a neumožní oponenturu ke svým výchozím analýzám, hrozí, že se země v boji s pandemií vydá špatnou cestou." Ptám se, kdo má dělat oponenturu výchozích analýz? Paní Slonková? Kdo je úzký okruh lidí? Proč je neuvádí konkretně? Ví vůbec někdo, jakou cestou se má země vydat? A jestli ano, a ta cesta je maximální zpřísnění všeho, včetně uzavření hranic, montoven a všech výrob, zaměstnávajících tisíce lidí, je možné tuto cestu obhájit, když křičí opozice, hospodští, vlekaři, majitelé fitcenter, ekonomové a pod.? Kdybychom to udělali jako v Číně a na tři týdny zavřeli vše včetně hranic, testovali všechny obyvatelé kromě malých dětí a posléze všechny naočkovali, zbavili bychom se viru, Ale...to je nereálné, protože na prvním místě není zdraví a život obyvatel, ale ekonomika. Nejsem ekonom, ale jako žena od vařečky mám pocit, že se stejně nevyhneme znehodnocení měny. Máme nadmíru dluhů. Stačí se podívat na Neratovice, jak hospodaří s rozpočtem...
Jméno:jirba
Datum:09.01. 20:02
Titulek:sloniceodpovědět
Paní Slonková je duševně postižená slepice. Chtěla řídit MF, no Babiš ji vyhodil jako první. Protistátní, protivládní blbka.
Jméno:Josef
Datum:10.01. 10:16
Titulek:jasněodpovědět
Ty intelektuále od lopaty,ty bys vše udělal lépe,sláma z bot ti čouhá.Slonková má oproti tobě v hlavě.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz