zpět na forum

Jméno:Luboš
Datum:22.12. 08:53
Titulek:Andrejovo kam se podíváš...odpovědět
Jistě můj příspěvek tady ležet nebude a bude smazán.Ale je mi to jedno,postarám se o jiné věci.
Dnes jsem četl na Foru 24 zajímavé,leč nepřekvapivé informace.Že nás Áda řídí jako firmu jistě netřeba podotýkat.Že je v obchodech spousta jeho výrobků víme.Bohužel v mnoha případech zastupuje majoritní objem nebo se nedá vybrat od jiných výrobců.Z masa uvádím:Řezníkův talíř(Penny),Vocílka(Billa ),Aro(Makro)...Dovětek:... I v těchto případech musí být na etiketě uveden výrobce.Nepamatuji,že by tam tito velikáni jeho firmu udávali.Většinou:maso pochází z hezky českých chovů atd...Vocílku jsme vzdali,byl věčně jetý,smrděl,maso nevábné chuti.
A teď se i dámy podržte.Pod fondem Hantenberg je i firma Astratex se spodním prádlem,hlavně podprsenkami,jemuž ochotně pozuje v reklamách samotná iva Kubelková. Zkrátka a dobře-Andrej kam se jen podíváš....
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.12. 11:46
Titulek:zaplať pánbůh za Andrejeodpovědět
Lepší firmy našeho českého Andreje než nadnárodní korporace cizích. Divíte se, že jim (těm mezinárodním společnostem) leží Andrej v žaludku? Rády by obsadily naše trhy místo Andrejových výrobků, tak jak to udělaly po převratu. A to byste viděli, jaké šmejďácké výrobky by nám sem dovážely!! Víte, co jsou průmyslově vyráběné potraviny? Hlavně americké. Už si na nás brousí zuby....
Jméno:Míša
Datum:22.12. 13:52
Titulek: už je to tady!odpovědět
A že nám je cpou sem horem dolem dávno jste asi zaspala.Hlavně Polsko Čína,Asie...To úplně stačí.Dle Vás asi v pořádku.Tohle je proti Havlovi a Klausovi silné kafe.Ti by si tu nic takového sami nedovolili.A.B.sice daní u nás,ale jeho účty jsou převážně v zahraničí,kde své peníze ještě více zhodnocuje.A to má bača prej i kandidovat na prezidenta...
Jméno:Bohumil
Datum:22.12. 18:25
Titulek:ale to snad neodpovědět
Polsko ano, ale to je tlak EU. Čína nebo dokonce celá Asie? Máte v tom zmatek.
Jméno:Martin Růžička
Datum:22.12. 18:19
Titulek:Kdyby nabízel kvalituodpovědět
Kdyby nabízel kvalitu, tak neřeknu ani popel.
Jméno:jo
Datum:23.12. 06:58
Titulek:přesně takodpovědět
Zcela zachvátil trh,za chvíli nebude výběru.V Bille jinou značku než Vocílku neprodávaj a když tak pár kusů spočítaných na prstech jedné ruky.Zeman věčně megavýhodné akce.Takže obsadit majoritně trh a napálit ceny.Všude se chvástej s hezky českými výrobky,ale ruku na srdce:kde máme všechny ty vepříny a kravíny,drůbežárny co to produkují???Dávno v pr...!!
Jméno:Petr Paseka
Datum:30.12. 11:37
Titulek:Jděte do Hamipeodpovědět
Tam si pochutnáte. Prodejna na náměstí s nabídkou převážně drůbežího masa a výrobků z něj. Řadu let ji provozovali manželé Handtovi. Chodil jsem tam nakupovat léta a nikdy jsem tam nekoupil nic špatného. Ovšem po řadě nepodložených útoků to letos na jaře Handtovi vzdali. Noví provozovatelé patří k utiskované menšině, zrušili spoustu položek v nabídce a osekali provozní dobu. Během pár týdnů většina lidí začala nakupovat jinde. Předvíkendové a předsváteční fronty v Hamipe jsou minulostí. Aby ne, když před sedmou ráno přiveze zboží uválený nemytý řidič ve špinavé dodávce (osobně jsem x krát viděl. Hlavně že si někteří lidé stěžovali, že se zde prodávalo maso z Polska - ostatně, v které masně se maso z PL neprodává?) Dobrou chuť!
Jméno:Karel
Datum:30.12. 15:55
Titulek:už jsme si "pošmákli"odpovědět
A to tak,že i pes od žrádla utekl,to se nedalo.Maso při jakékoliv tepelné úpravě smrdělo jak bolavá noha a pochutnat si na něm nešlo.
A co se týče fámů nevím,ale prej to zásobovali od všetatské Vidory ,kde se točily polské chladírenské vozy.Té pochybné konkurence by se dalo v okolí jmenovat více.Kdepak,já jen Královské kuře a díly anebo od Rabbitu.
Toť můj hezky český názor.
Jméno:Jitka
Datum:31.12. 05:25
Titulek: fronty v Hamipeodpovědět
Tak to jsem se zasmála,ty tam nebyly ani za minulých časů když mívali akce.Maso jak hadry,lepilo,divně smrdělo.Tak mraženou kačenu nebo husokachnu z Maďarska to ještě šlo.Ale chlazený byl blivajs.
Jméno:Jiří
Datum:31.12. 12:05
Titulek: jsem koukalodpovědět
Obchod jak u snědeného krámu.Tam tak prodávat leda česnekové pochoutky.To nebude mít dlouhého trvání jakmile nemají ducha a trochu marketingové cítění.
Jméno:jirba
Datum:25.12. 09:40
Titulek:Andy - do penzeodpovědět
Největší vepřín v Letech u Písku zavřel sám Babiš, aby se tam vybudoval památník zde utýraným Romům nacisty. Na každém plácku jsou soukromí řezníci se svými výrobky, z prasat a krav z 90% z Polska. Dnes si mohu vybrat a nemusím závidět, že Babišovo impérium je tak dobře sestavené, že jej neohrozí žádný covid či jiná krize.
Jméno:Honza
Datum:27.12. 12:08
Titulek:Proč lžeš?odpovědět
To nebyla práce Babiše, od počárku o to usilovala naše tzv. opozice...
Jméno:Petr Paseka
Datum:30.12. 12:30
Titulek:Kecáte blbostiodpovědět
Pracovní (nikoli koncentrační) lágr nestál na pozemku vepřína, ale kousek dál. Romové tam nebyli utýráni, ale pomřeli na tyfovou epidemii, kterou nacisté pochopitelně neměli zájem řešit. Přesto zde stát před časem postavil památník, v pořádku. Zajímavé bylo, že se pietního odhalení památníku, jehož se zúčastnili nejvyšší státní představitelé, nezúčastnil ani jediný Rom, včetně těch "z povolání". Přesto byl stát "kýmsi" donucen vepřín za půl miliardy vykoupit (jak ho mohl zavřít Babiš, když mu nepatřil?) a zrušit. Během pár týdnů vyletěly ceny vepřového o 50% a rázem byly plné obchody masa s popisky "země původu Německo". Nepřipomíná vám to něco? Např. hysterii kolem BSE, nemoci šílených krav? Kdy se vytloukala dvěstěkusová stáda kvůli dvěma nakaženým kusům? Krátce nato byly české obchody zásobeny německým hovězím, pravá svíčková 400 Kč/kg. A dovětek pro všechny, kdo mají ponětí o historii: kdybychom měli zbourat všechno, kde nacisté někoho zavraždili, měli bychom republiku jako po náletu. Jeden příklad: po vpádu hitlerovců tito v Přerově zabrali velkou budovu pošty, postavenou ještě za monarchie, kde zřídili zlopověstnou vyšetřovnu gestapa, Po válce ji nikdo nechtěl bourat a začala opět sloužit poště. Dnes je na budově pamětní deska, konají se tam pietní akty a skauti tam drží čestnou stráž. Takže - než začnete plkat hovadiny, doplňte si prosím znalosti.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz