zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.12. 13:20
Titulek:mladá vrána z ODS se ozvalaodpovědět
Na profláklém facebooku se opět objevila neopeřená vrána a kráká na zkušené kozáky. To se to kráká, když nemá žádné zkušenosti, o nic se ještě nezasloužila a pouze oplývá sebevědomím mláděte se zbytkem žloutku na ocásku. Poradila bych jí, aby se ještě pár let pilně vzdělávala a prožila několik roků mezi lidmi v zaměstnání než se bude plést do politiky. Co ty na to, Vráno?
Jméno:No
Datum:19.12. 17:06
Titulek:klasikaodpovědět
Vrána kráká a dělá čest svému druhu.To víte makat se jim nechce,studium je drahé a náročné tak co se nevecpat do politiky.Ví Bůh jestli není ze stáje Hmyzuzdar,tam se takové "osobnosti" uplatní.Přinejhorším teplé místečko na radnici,tak jako spousta paniček sportovců.
Jméno:Řidič BMW
Datum:19.12. 21:23
Titulek:Klasikoodpovědět
Ne každý musí po tříletce nastoupit do fabriky k lince jako Vy.
Někdo musí i studovat, aby dokázal pro ty dělnase sehnat práci aby nepošli hlady.
Jméno:Míša
Datum:20.12. 06:31
Titulek:haha,ty polovzdělanýodpovědět
Koloběžkáři,umíš se vůbec podepsat??tvůj kámoš z pomocné jistě napsal tento příspěvek.
Jméno:hm,
Datum:06.01. 10:30
Titulek:ha,haodpovědět
Řidič BMW.Můžu taky napsat že jsem bohatý podnikatel.Tady za písmenky to umí kdekdo.
Jméno:Dr. Novák
Datum:22.12. 13:28
Titulek:krákoráciodpovědět
Dobrý den paní magistro,
v tomto bodě si s Vámi dovolím zcela vyjímečně nesouhlasiti.
Jsem za mladé, minulostí nezatížené lidi rád. Těší mě, že má ještě vůbec někdo v tom dnešním světě zájem o jiné. O tom politika má být. Ano, chybí mu zkušenosti, jako zase nám starším chybí právě ten mladický elán. Zastupitelstvo má reprezentovat celou populaci města, jedno, dvě taková ptáčata by i našemu města prospěla.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.01. 12:00
Titulek:odpověďodpovědět
Já nemám nic proti mláďatům, když chtějí prospět svým vrstevníkům a neženou se do politiky kvůli kariéře jako blahé paměti bývalý ředitel chemičky Lachneru s hotelovou školou T. Hrodek. Nechápu, proč jej memes nepranýřují kvůli aroganci a vulgaritě. Ale kritiku nesměřují do svých řad, že. No, máme tam nějaké mladé, třeba pan Kaňka, je mu sice už 31, ale v dnešní době je v takovém věku považován člověk za mladého. Bez jakýchkoli zkušeností s komunální politikou se hned stal členem rady, která rozhoduje o osudu města, ale pokud jsem si všimla, podporuje jen svůj sport a své zájmy.

V roce 2019, když jsem oprávněně pro sebe požadovala podklady pro zastupitele v papírové podobě, jsem od něj obdržela zajímavý e-mail, který o něm hodně vypovídá:

Cituji:
Dobrý den paní Mgr. Spěváčková,

Ostatní přidávám do kopie. To z důvodu, protože jsem šel do politiky v Neratovicích se záměrem něco změnit, jednat čestně a nehrát si na svém písečku. Po skoro roční práci, kdy věnuji veškerý svůj volný čas, kterého mám díky pracovnímu vytížení minimum, poznávání fungování našeho města, abych co nejdříve pochopil všechny informace a pravidla s tím spojená, tak Vám musím napsat, že jsem z Vašeho vystupování a jednaní ZNECHUCEN!! Neustálé urážky, nátlaky, vydíraní. Za skoro rok fungování jsem vlastně nepochopil, co je Vaší snahou? Jestli vše hanit, pomlouvat či co? Stále pouze slyším, co je špatně, ale zatím jsem od Vás ani jednou neslyšel konstruktivní nápad. Ve své hlavní práci vedu obchodní tým se skoro dvojnásobným obratem rozpočtu našeho města a ani od svého jediného nadřízeného mi nechodí tolik emailů jako od Vás. Jako neznalého a nestranného z minulých let opravdu nechápu, jak po těchto emailech můžete tvrdit, že potřebujete pouze písemnou formu? Tolik času, kolik musíte strávit psaním Vašich e-mailů na PC? Je troufalé pak požadovat, to co požadujete.

Je tedy s podivem, jak mohl někdo volit Vás. Já již 6 rokem vedu největší sportovní sdružení v našem městě, kdy ročně přinesu 3-4 mil Kč díky svému vystupování a jednání do našeho klubu a tím i města, tak aby mohl fungovat. Díky tomu zde můžeme vychovávat 230 dětí, tak aby například nefetovalo na ulici. S Vaším vystupováním by však v současné době tyto děti seděly v parku s cigárem u pusy a na ZM bychom řešili, co s tím. Držím se ve vší slušnosti již všechny schůzky a zastupitelstva, ale toto je už moc.

Vždy jsem podpořil konstruktivní návrh, což se u Vás asi za čtyři roky, troufnu si tvrdit nedočkám.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.01. 13:16
Titulek:odpověď - dokončeníodpovědět
A ano aktivitu jsem na rozdíl od Vás schopen vyvinout v konstruktivní věci.

Co se týká občanů, stále i zde nechápu Vaše myšlení. Každý občan má právo vystoupit k projednávanému bodu. Sám osobně jsem v minulém zastupitelstvu před ZM vystupoval jako občan a zástupce mého klubu a všichni mi vyšli vstříc. Stejně tak jako teď vycházíme všem MY.

Hledáte problémy ve věcech, které jsou všem jasné. Těším se tedy na další ,,nespolupráci“.

S pozdravem V. Kaňka

Pan Kaňka vůbec nechápe, že je určitá hranice, za kterou jít je neetické. Káže o morálce, ale sám ji nedodržuje. Ale prezentuje se jako čestný člověk. Na zasedání zastupitelstva se přitom prakticky nevyjadřuje k ničemu. Pouze poslušně mačká tlačítko podle pokynů pro koalici. ANO nebo NE. Pak se nedivte, že mám nedůvěru k mláďatům v zastupitelstvu, zatím s nimi nejsou nejlepší zkušenosti.
Jméno:jáčko
Datum:06.01. 13:49
Titulek:nojo,sportovciodpovědět
Hezký koníček,ale na tom dění města nespočívá.V 31 takové plky to mi také příjde zcestné a troufám si říct,že to nemusel mít ze své hlavy.Mám spolužáka ve FK,líčil mi přesně jak se dá docela dost dobře profitovat a v takových clubech i "odklánět".Aby ne,má dům bez hypotéky,fáro,civilním zaměstnáním nějaký obchoďák.Ale přeji mu to,hold je...šikovný,no.
Jméno:Josef
Datum:06.01. 14:26
Titulek:RE: odpověď - dokončeníodpovědět
"Já jsem mistr světa, kdo je víc..." :) :) :) Neříkám, že všichni fotbalisti jsou takoví, ale tohle je typický příklad progresivního fotbalového mladíka (machýrka).

Opravdu skvělá teze, kdybychom nevychovávali 230 dětí, tak tyto by fetovaly (parafráze). Až na to, že je to nesmysl, některé děti se věnují jiným ušlechtilým činnostem (umění, vzdělávání v potřebných oborech, hrají na hudební nástroje...). Není jen fotbal, my potřebujeme také vychovávat děti do jiných a troufnu si říci potřebnějších oborů.
Jméno:Karel
Datum:07.01. 05:34
Titulek:sport je potřebaodpovědět
Nebo nám z děcek vyrostou sádelnaté koule.Nemají žádný pohyb,aktivity,jen doma u svých tabletů a PC.KOR v tomto čase.Jsou rodiny,kde rodiče k tomuto nevychovávají,sami k tomu neinklinují anebo nemají čas.A zničit tuhle zemi přes vzdělání a zdraví nebude jistě tak velký problém.
Jméno:Neratovak
Datum:22.12. 15:24
Titulek:Pochybuju ze toodpovědět
ma z vlastni hlavy, to neni v silach nekoho jeho veku. Jeho matka maká na urade tak asi vime odkud vitr vane zejo.......
Jméno:Josef
Datum:22.12. 16:02
Titulek:paní Spěváčkováodpovědět
nemám facebook, nevěřím americkým korporacím, mohla byste to prosím poslat?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.01. 10:35
Titulek:nevím....odpovědět
Jak? Komu?
Jméno:anonymni obcan
Datum:23.12. 10:11
Titulek:mladá vrána z odsodpovědět
Já osobně si Petra docela cenim potom jak uzemnil Pavla Šandu v nějaký debatě u nich na gymplu. Zatim na něm vidim jediný špatný jeho členství v ODS, ale i to se dá změnit - třeba ho přesvědčíte ke vstupu do SPD nebo Trikolóry
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.12. 10:32
Titulek:Je v ODS? Buď se mu tam líbí,odpovědět
nebo od toho něco očekává....Nevím, jestli je to na mě. Ale nemám ve zvyku někoho přesvědčovat kvůli jeho příslušnosti k nějaké strřaně. To dělají spíš ti facebookoví maniaci, těm strašně vadí, že nějaký mladý kluk je u komunistů. Co je jim do toho? Mají plnou hubu demokracie, ale běda, když máte jiný názor nebo postoj. Ukamenují vás k smrti. Fanatici to jsou. To už tady mnohokrát bylo. Hitlerjugend, svazáci, pol potovi vojáci, mladí Číňané s rudou Maovou knížkou a další.
Jméno:Ondra
Datum:19.12. 18:54
Titulek:známe jiodpovědět
Vrána patří do čeledi Opeřená Drzá Suverenní a Hmyzuzdar ji podporuje.
Jméno:Jitka
Datum:20.12. 10:40
Titulek: protoodpovědět
Pryč s takovými existencemi,jen to škodí a je k ničemu.Kšááá
Jméno:Hujer
Datum:23.12. 18:29
Titulek:nedivte seodpovědět
Matka Vránová dělá na městském úřadě na správě bytů. Před nějakým rokem tam seděla mladá Peterová. o kus dál na údržbě města Hrodková. To jsou náhodičky, co? Místostarosta Lenc, manžel Lencové, vedoucí odboru kanceláře tajemníka, starosta Kroužecký švagr Lence, to se jim sedí v teple.
Jméno:Anna
Datum:24.12. 00:02
Titulek:Mám dojem,odpovědět
že se NĚKDO z radnice snaží podchytit mladý a ještě blbý protože všichni ostatní už těm panákům na městě nevěří ani nos mezi vočima.
Toho Vránu musíme pořádně proklepnout!!!
Jméno:No
Datum:24.12. 06:50
Titulek:to je jakoodpovědět
Se sportovci,až moc...náhod.Hlavně že to nese.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.01. 21:04
Titulek:zopakuj si základku....odpovědět
"Zavřete jí do sklepa a zahoďte klíče."
Správně má být: "Zavřete JI do sklepa a zahoďte klíče."

JI. Ne jí. Jednoduchá pomůcka: zavřete TU, čili ji. Může ti být útěchou, že i renomovaní spisovatelé dělají tutéž chybu.
Jméno:Marie
Datum:02.01. 17:14
Titulek:otázkaodpovědět
To napsal někdo o vás?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.01. 18:24
Titulek:odpověďodpovědět
Ano. Na facebookovém profilu, kde se scházejí podivná individua, v podstatě nevychovaní a agresivní spratci, kteří si nevidí do úst. Zřejmě proto, že jsem podrobila kritice plánované skateboardové hřiště na koupališti a navrhla jeho vyjmutí jako zbytné investice z rozpočtu. Mimo jiné. Srozumitelně řečeno: město by mělo šetřit a vzhledem ke schodku 270 milionů počkat se stavbami, které nejsou nezbytné. Bohužel, všechny moje návrhy byly zamítnuty a rozpočet 13 hlasy (koalice + J. Sloup) schválen. Bůh nás a naše potomky opatruj v příštích letech.
Jméno:Josef
Datum:02.01. 21:57
Titulek:Schodek rozpočtu městaodpovědět
Dobrý večer, v krajním případě by pak šlo město do exekuce, v tom by problém nebyl, avšak problémem asi bude, že majetek města nebude stačit k uspokojení věřitelů, protože vedení města dlouhodobě hospodaří velice neefektivně. Z radnice není z čeho krýt, auta špatně pořizují a provozují, ostatní nákupy také hrůza, tím předraženým nábytkem (zejména židlemi) a hlavně předraženými nepotřebnými službami věřitele neuspokojí. Poslední budovy, které "spravují" chátrají. No zkrátka nemají nic, jen pýchu a nedostatek soudnosti. Nezbude nic jiného, než postupně potichu zvedat místní poplatky a tu a tam uzavřít nějakou tu další veřejnoprávku na radary a popř. trošku tlačit na MP, aby nějakou tu pokutičku vybrala.
Jméno:Petr
Datum:03.01. 06:08
Titulek:já jsemodpovědět
Kryplárnu Xichtoknihu zrušil a mám klid.Jeden by nevěřil,co za existence se tam za svými přezdívkami skrývá.Výběr!.Od deviantů,pronásledovatelů, hulvátů a dalších pochybných existencí,které tam trpěj.Dobré místo pro exhibici takových.Kam jsem nezapadal a radši to vzdal tenhle virtuální hnojník.A vydělal jsem na tom.Mám daleko více času na své koníčky a sebevzdělávání,což je v dnešní době úpadku vzdělanosti vhodné.A nemám ani chytrý telefon.Když vidím jak je každý na tom přilepený jak vosa,nemám potřebu.Můj tlačítkový zvládne vše co k životu potřebuji.A pak-nejsem ovce,opička...atd.Co vše opakuje od ostatních anebo kýve.Ale máme jich tz v Nera dost,to ano.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.01. 12:53
Titulek:facebookový profilodpovědět
Ta ubohá tlupa (ale možná je to jen jeden, dva lidé, zřetelně napojení na ODS) prezentuje svůj facebookový profil jako satirickou stránku. Asi nevědí, co je satira. Navážet se do kluka z Libiše, že je mladej komouš, co si to dovolují? Co je jim do toho? Pranýřovat někoho za jeho názory je prasárna. Zveřejňovat, kde bydlím, je protiprávní, je to můj osobní údaj podle zákona o ochraně osobních údajů. Takže by si hoši měli dát pozor. Jsou už hodně za čárou.
Jméno:Josef
Datum:04.01. 14:42
Titulek: s takovýma spratkamaodpovědět
Se nepárat,zítra Vás mohou klidně někde chytit pod krkem či srazit z kola,agresivita stoupá,hlavně v rodinách.Pokud se porušuje GDPR chtělo by to hlásit.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.01. 17:51
Titulek:........odpovědět
Ano.
Jméno:Neratovice memes <memes@neratovice.cz>
Datum:04.01. 22:44
Titulek:Paní Spěváčkováodpovědět
Až se přestanete chovat hulvátsky a arogantně tak my uděláme to samé. Jste politik = ochrana soukromí se na vás tolik nevztahuje.
Chovejte se slušně a podpořte projekty pro mladý a podpoříme vás taky jako jsme to udělali s Petrem Vránou, nebo Alenou Proškovou.
Do tý doby si z vás i všech ostatních zastupitelů budem dělat prdel, stejně jako jsme si udělali prdel z komouše, kterej by chtěl zakazovat filmy a posílat lidi do koncentráku za názory.

S přáním pevného zdraví a méně arogance
Vaše milovaná tlupa fanatiků z Facebooku
Jméno:Míša
Datum:05.01. 09:54
Titulek: trapnéodpovědět
Takže kvůli názorům a nesmyslným projektům směrem k jedné věkové skupině tolik arogance??!Co to přinese dalším??!Vydírání??!Když nás nepodpoříte tak...tumáš??!Milá mládeži vypovídá to o mnohém!Nedat Vám prostor.Takže zregenerujte své zhulené a jinak narušenémyšlení a pak se něčeho dožadujte,vynikejte ve vzdělání,sebereflexi a pak s "tolika" zkušenostmi poučujte druhé.Hnus.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:05.01. 10:03
Titulek:není nad anonymní tlupuodpovědět
Vy jste hoši k smíchu. Vyčítáte mi hulvátství a přitom jste sprostí tak, že by se dlaždič rděl. Takže mám počítat s tím, že mě shodíte s kola a roztřískáte okna mého bytu, protože věci nazývám pravým jménem? Budete nařizovat obyvatelům, jak se mají chovat? Nebo máme počítat rovnou s křišťálovou nocí? No ano, blíží se volby a ODS spolu s Minářem z chlívků pro demokracii se chtějí dostat ke korytům. Budou tam sice velké dluhy, ale vždy se ještě najde něco, co lze zpeněžit. Tak hoši, do toho.
Jméno:Jiří
Datum:05.01. 10:37
Titulek:nedejte se,odpovědět
P.magistro a nic si z takových floutků nedělejte,mlíko jim jistě ještě teče po bradách.
Jméno:Karel
Datum:05.01. 21:06
Titulek:to snad neodpovědět
Prošková bude starostkou? Tak to mě podržte.
Jméno:Jana N.
Datum:06.01. 08:45
Titulek:nepochopila jsemodpovědět
Proč podporujete Vránu chápu, není to proto že je mladý, ale že je v ODS a matka je na úřadě, ale proč podporujete A. Proškovou? Čím si zasloužila o vaši přízeň? Jaký váš projekt podpořila?
Jméno:No
Datum:06.01. 10:27
Titulek: a jéje!!odpovědět
Na úřadě se dějí věci,že by se už ten Augiášův chlév začal čistit???!
Jméno:Josef
Datum:05.01. 10:15
Titulek:mamánciodpovědět
No jo, nehodíte se jim "do krámu", Vy byste možná nebyla tak přísná a povolila byste jim ten skatepark, ale jinde než u bazénu. Být zastupitelem, rozhodně bych pro takový "projekt" z veřejného rozpočtu hlasoval proti. Nechť si mamánci seženou soukromé investory, zakoupí pozemek, vyřídí povolení a postaví si to sami. Co se jejich stránky týče, je spíše ubohá, trapné grafické výstřižky v grafickém editoru, mamánci musejí mít spoustu času a musejí se velmi nudit, když se tomuto věnují, ale chápu, je mnohem snazší a bezpečné klikat nesmysly do PC a urážet, než například kandidovat, veřejně vystupovat (nikoli v bezpečí svého pokojíčku za klávesnicí) a pro město opravdu něco udělat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.01. 10:33
Titulek:až nebude SP,radnice to svede na měodpovědět
Bohužel, zastupitelé nic nepovolují, vše jde mimo ně. Pouze schvalujeme rozpočet, ve kterém už jsou všechny investice zabudovány včetně výdajů. Byla jsem samozřejmě proti rozpočtu. Mělo by se šetřit. Ale, není to nic platné. Já osobně nemám nic proti skateparku, už před lety jsem za něj plédovala a vždy radnice něco vymyslela a totálně to zkurvila (POZOR! Vulgární slovo!). Jinak to nejde nazvat. Nejprve u trojky školy, pak u DDM. Ono by to na tom koupališti šlo, ale museli by nechat vybudovat protihlukovou stěnu, počítat se zázemím jako je WC, umývárna, odpočívárna a samozřejmě správce. Nikde jsem zatím nenašla nějakou studii. Vadí mi nekoncepční přístup města, kdy byl prostor u koupaliště upraven za 2,5 milionů a nyní by měl být přebudován. Ale jak? Je tu mnoho neznámých bez odpovědí. Jako obvykle. Nejhorší je, že ti lidé na radnici nemají znalosti ani zkušenosti, ale o všem rozhodují sami nebo to přenechají někomu, kdo pak solí.
Jméno:Jan
Datum:05.01. 10:46
Titulek:poslední věty:odpovědět
Přesně!Vnímám to naprosto stejně.To se tu děje již několik let.Projekty a akce co nedávají žádný smysl,mizerně zprojektované a zhotovené.
Jméno:Josef
Datum:05.01. 10:52
Titulek:RE: až nebude SP,radnice to svede na měodpovědět
Ano, vlastně to jsem zapomněl, zastupitelé ten rozpočet vlastně nesestavují resp. nejsou přizváni k jeho sestavování, to probíhá zákulisně mezi vyvolenými. Jasně, tu práci radnice vidím naprosto stejně, to jsem nepomněl, to se nedá zapomenout, to se spíše ještě zhoršuje. Ohledně skateparku jsem názoru, že město potřebuje daleko důležitější věci, ale je to jen můj názor - jednoho občana. Vždyť přece nikdo mamánkům nemůže zabránit, aby si to postavili sami (myslím legálně se všemi zákonnými náležitostmi), když to tolik chtějí, můžou se ukázat a více by si toho pak vážili. Také vnímám, že radnice a koalice vůbec, má tendenci věci svádět na Vás, je hrozné a těžké čemu musíte čelit. Opatrujte se a hodně zdraví do nového roku přeje Josef Novák z Neratovic
Jméno:Petr
Datum:05.01. 12:38
Titulek:souhlas!odpovědět
"Být zastupitelem, rozhodně bych pro takový "projekt" z veřejného rozpočtu hlasoval proti. Nechť si mamánci seženou soukromé investory, zakoupí pozemek, vyřídí povolení a postaví si to sami. "

absolutní souhlas, já to říkam i o klubu pro důchodce.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz