zpět na forum

Jméno:Jarka
Datum:20.11. 18:47
Titulek:rozpočetodpovědět
Na zastupitelstvu v prosinci by měli zastupitelé schvalovat rozpočet pro rok 2021. Psala jste, že jste měli k rozpočtu schůzku. Změnilo se tedy něco v rozpočtu podle vašich návrhů a nebo je stejný, jako před schůzkou. A co ta kašna? Opravdu za ni město vyhodí 8 milionů? Místo toho, aby kašnu zasypali a nasázeli tam nějaké popínavé rostliny a keře. Vždyť u té kašny se schází jen bezdomovci, feťáci a další problémový obyvatelé. Zmodernizujeme jim kašnu, kterou zdevastují a zničí. Co za tím je?
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:20.11. 21:27
Titulek:změny v rozpočtuodpovědět
Myslíte, že během schůzky nebo po ní jsme byli informováni, jaké změny budou provedeny v rozpočtu podle našich návrhů? Samozřejmě že ne. Máte za to, že ze schůzky existuje zápis, jehož kopii jsme všichni obdrželi? Ani náhodou. Z žádné tzv. pracovní schůzky nebo setkání s občany nikdy žádný zápis nebyl pořízen, i když jsem na to upozorňovala. Tyto doslova šaškárny se konají proto, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, jak zní staré úsloví. Tedy aby byl vytvořen dojem, že zastupitelé nebo i občané mohou mluvit do rozhodování. Nemohu říci, zda investice za 8 milionů na kašnu za kinem bude vyčleněna z rozpočtu. Podle zákona ještě na zasedání mohou být navrženy změny v rozpočtu. Ze strany zastupitelů i občanů. Takže uvidíme, zda v návrhu rozpočtu budou v prosinci zakomponovány změny navržené na pracovní schůzce a zda bude přihlíženo k návrhům ke změnám na tomto zasedání. Koalice má přece v kapse 11 hlasů proti návrhům a pro rozpočet v jakékoli podobě. A jestli se zase ke koalici přidá i někdo podlézavý z tzv. opozice, může být hlasů i více.
Jméno:Eva
Datum:21.11. 10:42
Titulek: modernizace kašnyodpovědět
Já bych pro modernizaci kašny byla,ale ne za takové peníze.Určitě by se daly udělat lacinější projekty.Tedy pokud bude vůle.To,že se městem potulují zmíněné skupiny problematických osob je plošně napříč celou zemí.Stačilo by jediné:odstranit příčinu jejich chování.Ale kdo by se tím zabýval??!Je to následek kapitalismu tak tvrdě našimi moudrými studenty vydobytý.Stát nemá zájem se o takové neziskové lidi starat,to samé jako o důchodce,matky samoživitelky,invalidní důchodce a další.V této lokalitě pamatuji na 3 kašny,ještě vedle hlavní silnice před vchodem do knihovny a pak na náměstí.Zchátralé,neudržov ané,zničené vandalismem.a tak je to tiše se vším-žádná údržba a pak světe div se-velká akce.Mno aby né....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz