zpět na forum

Jméno:Pavel Novotný
Datum:28.06. 11:51
Titulek:Územní plán - nová poliklinika a větší parkodpovědět
CHCEME POLIKLINIKU A ZÁROVEŇ JEDINEČNÝ PARK V NERATOVICÍCH

V úterý byl veřejně projednáván NOVÝ ÚZEMNÍ PLÁN a nyní máme posledních pár dní na podávání námitek a připomínek. Je to šance, kdy lze ovlivnit budoucí podobu našeho města a možnost přijít s nápady, které třeba dříve ani nikoho nenapadly.

Na parcele bývalé školky v parku u nemocnice má dle záměru města vyrůst nová a samozřejmě velmi potřebná poliklinika. My ale navrhujeme o tuto plochu rozšířit park a novou polikliniku vystavět o kousek dál - u křižovatky ulic Mánesova a Dr. Ed. Beneše. Situační mapku a plakátek se zdůvodněním naší ideje lze stáhnout na odkazu níže.

Pokud Vám to dává smysl, prosím, připojte svůj podpis na podpisový arch. Vše souvisí s novým územním plánem. Nyní běží 7-denní lhůta pro podání případných námitek k jakýmkoli palčivým tématům (poliklinika, plocha u Vojtěcha, louka v Lobkovicích vs. plánované přístaviště).

Osobně se můžeme sejít každý večer v 18:30 ode dneška až do pondělí v parku u restaurace Mexikáno.
Podpisové archy si můžete stáhnout i sami a nechat je podepsat i příbuznými a známými (pokud jsou plnoletí a mají trvalý pobyt na území města) a vyplněné je pak přinesete a vhodíte do schránky na v nich uvedené adrese nejpozději v pondělí večer.

Pro pro více informací lze psát i na parkneratovice@seznam.cz
Děkuji za Vaši aktivitu z našeho pohledu pro dobrou věc. Pavel Novotný

Odkaz ke stažení dokumentů: http://leteckaposta.cz/994 716699

(je třeba vymazat v odkazu jednu mezeru v číslech na konci, jinak to nebude fungovat)
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:29.06. 22:34
Titulek:Zást. veřejnosti může podat žalobu!!!!!!odpovědět
Pozor! Nejvyšší správní soud po dlouhou dobu zastával názor, že zástupce veřejnosti není oprávněn podat žalobu na zrušení územního plánu nebo zásad územního rozvoje. V rozhodnutí 4 As 217/2015 – 182 ze dne 29. 3. 2016 se však rozhodl svůj názor přehodnotit. Zástupce veřejnosti je tedy již oprávněn podat také žalobu na zrušení územního plánu či zásad územního rozvoje. Kromě toho může podat žalobu proti rozhodnutí o námitkách.
Jméno:Jana
Datum:22.09. 12:23
Titulek:poliklinika-laborkaodpovědět
To je teď hnus fialovej co odešla paní Havelková do penze.Stále se to tam střídá,nemají přehled,stále s nimi problémy a děsně pomalí..Ale ještě tam je Vamed,takže si může člověk vybrat.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz