Názor k článku

Stalo se 21.12. 2023 – ozbrojený student Filosofické fakulty v Praze zabil 14 lidí a 25 je zraněných.

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:
Titulek:otázky, otázky...
Ministr vnitra Rakušan: Sám mám nějaké otázky ohledně zásahu policie na fakultě. Zdroj: Viditelny Macek: To ovšem já též, jen se obávám, že nepůjde o ty stejné. Pokud však nebudou zodpovězeny, vytváří se tím jen další prostor pro spekulace a konspirace, ačkoli je velmi jednoduché na ně veřejně odpovědět. Už se přišlo na to, kdo umístil pod pachatelovým jménem ruské texty na Telegramu? Už se přišlo na to, kdo je smazal? Už je zcela jisté, že dopis s přiznáním vražd v Klánovicích či zbraň, která byla v Klánovicích použita, do domu nikdo při dvojnásobném vloupání nepřinesl? (Mezitím jsem se po dnech a dnech včera dozvěděli, že stejný dopis měl střelec u sebe na fakultě. Proč to prodlení?) Proč je tajné, kdo půjčil mladému studentovi milion korun a čím za půjčku ručil? Už je možné odpovědět na otázku, proč policie při klánovických vraždách nejprve pátrala v ubytovnách, a bulvární tisk spekuloval o cizinci?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz