Názor k článku

Stalo se 21.12. 2023 – ozbrojený student Filosofické fakulty v Praze zabil 14 lidí a 25 je zraněných.

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:
Titulek:co mě napadá
Divíte se? Všude kolem nás se šíří nenávist. Podílejí se na tom nejvíce hlavní média. Nenávist k Babišovi, Rusku, Orbánovi, Ficovi, Putinovi, starým lidem a kdo ví ještě komu. A nejen média. Kdo vyvěsil na budovu ministerstva vnitra Putina v pytli na mrtvoly? Ale k médiím: Místo, aby nám redaktoři předkládali fakta, my bychom si udělali názor sami, máme mozek, tak ním nabízejí jeden jediný správný názor. Kdo má jiný názor je russký šváb, troll, desperát a podobně. Děti a mládež jsou ubezpečováni, že si mohou vybrat pohlaví jaké se jim zlíbí. A podílí se na tom i školy. Znáte soutěž "Genderiáda"? Pak se nedivte, že tyto skupiny ztrácejí pocit jistoty, kdo jsou. Nejistota vzrůstá, roste agresivita. žijí v uzavřené bublině, neumějí komunikovat, sedí pouze u počítačů a na mobilu. Hrají střílečky, i televize se na tom podílí. Rodiče se jim nevěnují, musí vydělávat, aby si rodina udržela jakousi úroveň. Děti a mládež v nejistotě pak trpí depresemi. Pak obrátí nenávist vůči sobě nebo jiným lidem. Jak je vidět, zbraně jsou dostupné a to nejen legálně, ale i nelegálně. Za komoušů jsme se učili, jak se chovat při napadení jadernou zbraní. Nyní by se měli ve škole učit, co dělat při napadení jakoukoli zbraní. Utéct, schovat se. Někdy stačí zamknout školu, třídu (dveře nemají klíče!), zabarikádovat se, vypnout mobily a nebo bojovat. Popadnout cokoli ve skupině a za´točit. Mě vždycky fascinují dvě věci: jak třeba v metru lidi chodí lhostejně kolem někoho, koho ubíjejí. Kdyby chlapi na sebe mrkli a šli na agresora...Stačí taška nebo důchodcovská hůl a útočník nemá šanci.Ještě je tu jeden problém. Naslouchátka v uších. Já vím, sluchátka. Už jsem o tom psala. POškozují sluch a kdo je má, neslyší, co se kolem děje. Třeba střelba nebo křik anebo cokoliv. Neslyší ani běžné zvuky kolem sebe. Třeba že zpívají kosi. Jenže je to kšeft. Mládež už i děti musí mít to, co je módní. A rodiče, už také zblblá generace je podporují.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz