Názor k článku

Chce se vám na WC?

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:kdyby byly ryby....
Kdyby měla babička koule, byl by to dědeček...Kdyby příslušní čunitelé - úředník a další nohsledi, kteří o tom rozhodovali, když bourali ještě zcela funkční kontejnerová stání, zvolili jako náhradu drátěné uzamykatelné, zastřešené klece pro jednotlivé kontejnery, nikdo cizí by do nich nemohl cokoliv dávat, nelítaly by odpadky po sídlišti a cikáni by tam nevykonávali potřebu. Takový systém funguje na Proseku a Střížkově a také jsem viděla něco podobného ve dřevě pokryté popínavkami v Modřanech a kdo ví, kdo to ještě má. Jenže: tady s funkcí přijde rozum i kdyby to byl sebevětší blb, nedej Bože naslouchat občanům nebo se podívat na Internet. Já si dokonce myslím, že to funguje tak, že se u úředníka nebo u vedení města objeví zástupce jakési firmy a nabídne SKVĚLOU věc, třeba dětské hřiště z akátu, mají to VŠICHNI a jak jsou spokojeni, děti si BÁJEČNĚ pohrají, dáme vám slevu a všichni budou spokojeni i vy...ale to je jen moje fantazie, třeba to tak není...no když může starosta číst na zasedání zastupitelstva: Mgr. et Mgr. jako: magistra, etnoložka (to je to et) magistra, možné je vše.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz