Názor k článku

Blíží se schválení městského rozpočtu na rok 2023

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:ještě můj podnět
Upozornila jsem na to, že městské koupaliště nevyužívá možnosti, jak rozšířit svoji nabídku pro občany. Kdysi dávno bývalo v horkých letních dnech otevřené do večerních hodin, aby se mohli vykoupat lidí přicházející ze zaměstnání, ráno se otevíralo mnohem dříve, posedávalo se s občerstvením do tmy, bývala dokonce otevřená hospoda směrem do koupaliště a lidé toho plně využívali. Teď se otevře v 10 a zavře v 18, kdy slunce ještě pálí a koupání je příjemnější. V některých městech jsou využívány permanentky, vstupenky pro pobyty na koupališti pouze na několik hodin a jiné zajímavosti. Večer se pořádají na koupalištích koncerty, módní přehlídky a pod. To by u nás nešlo? Paní Mrzílková prohlásila, že žádné takové město neexistuje. Na to jí oponoval starosta, že někde, uvedl konkrétní místo, to funguje. Inu, paní Mrzílková často tvrdila a tvrdí něco, co si vyfabuluje, aby oponovala jiným. Můj podnět vyšuměl a tím to skončilo. Jen někdo tiše prohlásil, že je to možná tím, že plavečák a koupaliště má v péči paní Slabá a že je to nomen omen. Byla jsem na koupališti v létě jen jednou s dvěma vnoučaty, vyplajzla jsem 180,- za vstupné a ještě 60 korun za dvě kafe (jídlo a pití s sebou!) a pak už jsem tam nešla. Hodně peněz a pak ti speciální návštěvníci, co skákali do plavecké dráhy, hádali se s plavčicí a dělali bordel. V rámci korektnosti není možné je konkrétně označit. Pokud to jde, chodím se koupat do Labe, ne na tu nechutnou "riviéru", ale kus nad hydro, kde je voda teplá a čistá.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz