Názor k článku

Blíží se schválení městského rozpočtu na rok 2023

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:tak dnes proběhla pracovní schůzka....
Kdopak se jí zúčasnil? Samozřejmě starosta Kroužecký (ten to tzv. moderoval), uvolněný místostarosta Židoň, dále zastupitelé: generál Hlinovský (radostně se šťoural v mém návrhu na navýšení částky na zeleň o 300 tisíc na novou výsadbu za uschlé a poškozené stromy, za něž se nic nevysazuje; prý vysazuje, ale někde jinde, ale: k čemu to je, zeleň se musí doplňovat tam, kde zmizela; k němu se přidal starosta, což mě nepřekvapuje...), pan Hlinovský prohlásil, že mám uvést, kolik těch stromů je a kolik budou stát a jiné věci, které dopředu prostě nejdou stanovit. Záleží na druhu, velikosti a také dodavateli. Když pan Koníček (zase tvrdil, že se mu líbí Kostomlatského "sady", ach bože) prohlásil, že nelze stanovit, co se bude opravovat, mlčel. To víte, všichni jsme si rovni, někteří jsou rovnější. I naproti sedící korporátní bankéř Duchoslav na mě zle pohlížel. Inu, co můžeme chtít po dvoučlenné Misi, která by se nikam nedostala, kdyby ji starosta nevzal do koalice...Tak kdo tam ještě byl: úředníci Koníček, Lhotová, Němec (správa majetku), tajemník Svoboda, vedoucí finančního odboru paní Melicharová - vysvětlovala rozpočet. Vedle ní žena, nevím, kdo to je. Pak korporátní bankéř z Mise Duchoslav, pak opět kdosi, dále Rajchertová, Mrzílková (obě Neratovice jinak), Vais, Poříz (oba ODS), Novotná, Štěrba (Společně), já, Priatka, Chvála (SPD), tak to by bylo asi všechno. Ještě tam byl nějaký mladý muž, nevím, kdo to byl. Zápis se nedělal, paní Melicharová si něco zapisovala...Zítra budu pokračování, co se na schůzce objevilo zajímavého.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz