Názor k článku

Namoklé listí klouže, není problém se natáhnout a rozlámat si kosti.

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:úklid fukary
Ježíši!!! Dnes v sobotu???? Kdy je vše mokré a leží sníh??? Kde se to děje??? Prosím o odpověď. Ano, FCC má přede stanovený harmonogram údržby bez ohledu na počasí a jiné okolnosti. Až bude povodeň, budou foukat fukarama pod vodou, když bude hořet tráva, budou rozfoukávat popel...Volala jsme Machovcovi z FCC: kde se uklízí?, prý po celém městě, není pravda, kde přesně? Ve starých Neratovicích. Proč fukary? Je to nejrychlejší. Já: ale vznikají nebezpečné emise. Listí je mokré a je namrzlé. Proč jste neuklízeli v době, kdy bylo hezky? M mi začal skákat do řeči a neustále něco mlel, když jsme mu řekl, že si lidi stěžují na hluk, odpověděl, že je půl desáté a lidí si nemají stěžovat, mají už být vzhůru a pak zase cosi kafral, tak jsem hovor skončila. No jistě, PAN Machovec byl zvolen do KONTROLNÍHO výboru, kde má většinu koalice. Oni budou určitě kontrolovat FCC, už to vidím!!!!!! Ta bezmoc je strašná. Kdyby si alespoň lidé oficiálně stěžovali a přišli na zasedání, ale tady už dávno vítězí: nikdo se do ničeho neplete, co vrchnost dělá, dobře dělá....

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz