Názor k článku

Starosta Kroužecký si přivlastnil zásluhy a práci jiných  - podvedl voliče.

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Ve městě se povídá???? Opravdu?
Já mám dojem, že lidé mají jiné starosti než sledovat handrkování o nějaké podklady. Musím konstatovat, že vy asi nevnímáte poměry na zasedání a doma. Na zasedání člověk musí koukat do monitoru prakticky několik hodin. Doma napíši odstavec, jdu se napít, najíst, oči si odpočinou, ale to vy nevidíte. Vy už vidíte jen hotové dílo. Kromě toho by mělo být v jednacím řádu, že zastupitel, pokud si to přeje, může požádat o podklady v papírové podobě.Bez udání důvodů. Tak třeba jednací řád Sedlčany uvádí: 3) Materiály určené pro jednání zastupitelstva jsou dostupné členům zastupitelstva způsobem umožňujícím dálkový přístup nejpozději 7 dnů přede dnem jednání zastupitelstva, a to primárně pomocí zřízeného služebního tzv. úložiště My Cloud. Členům zastupitelstva, kteří o to požádají, budou zasílány materiály duplicitně v elektronické podobě cestou služebního e-mailu nebo prostřednictvím datové schránky, případně člen zastupitelstva může požádat o zaslání či předání materiálů v tištěné podobě. V případě jejich osobního předání je zastupitel povinen si materiály vyzvednout, po předchozí dohodě, na Sekretariátu Městského úřadu Sedlčany. Je tam někde napsáno, že musí zastupitel uvést důvod? Ne. Když o to požádá. Řada lidí má raději papírové podklady, protože jsou přehlednější a lépe čitelné. Díval jste se na zasedání parlamentu na ty štosy papíru? Tak o co vám jde? Jenom se snažíte do mě rýpnout a vůbec nechápete, o co jedná.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz