Názor k článku

Jak hlasovat v komunálních volbách

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Zabraňte zničení orné půdy V trativodech
Bude stačit, když to udělaj tam kde to jde a má to význam. Naší předkové zúrodňovali zemi po staletí. Nebudeme ji vracet tam, kde byla když byly Čechy řídce obydleny. Všechno může mít cenu: voda, půda, i města, protože to všechno nutně potřebujeme." O.K.: "Já jsem tam hodně chodil a pamatuji jednou, jak tam stál za deště ten majitel posledního domu (jak tam stříhali psy) s lopatou a snažil obnovit starou strouhu a přikázat vodě aby mu uhnula mimo zahradu. Ale to nebylo nic mimořádného, jen trvalý déšť. Ale nejde o to,kdy byla povodeň zrovna na kojetickém potoce, jde o to, jak se chová voda, když jí spadne mnoho na km2 na libovolném povodí takového potoka kdekoli. Oni odborníci z povodí budou asi dost chytří než abych jim radil. Jde jen o to, aby se jim dostalo pozornosti." Zdeněk Hnátek: "Tento příspěvek jsem před volbami nepochopil. Netatovice, panelákové město a jinak to nebude. Určitě lidi bude zajímat, že se kus přírody zabetonuje a vznikne "chlouba" ještě s relaxační zónou. Jedna zóna už je u Labe, která je katastrofální. Takové jako "vlk se nažral a koza zůstala celá". Olin Kadlec:Je tam pole, pane. To není příroda. A nezabetonuje se. Postaví se tam kus města. To je víc než pole. Moje poznámka: Největší nesmysl, jaký se v diskuzi objevil: Ple není příroda????? Kus města je prý víc než pole!!!!!! To jsou naprosté nesmysly. Anna Spěváčková: Proboha, lidé, nevolte ty, kteří nás chtějí připravit o bohatství, které se nedá obnovit! O vodu, o půdu!!!! Město musí být soběstačné, jinak zde nepřežijeme. Nevolte ty, kdo chtějí zastavět Trativody. Jaroslav Netušil: "Starosta řeší jen svoje, ale nevidí, že mnohým lidem v okolních bytech sníží hodnotu jejich bytů. Byt s výhledem na přírodu má jinou hodnotu. On tam nebydlí, tak proč by ho to zajímalo. Můj hlas nedostane nikdo, kdo bude plánovat v trativodech obdobnou výstavbu. Je to na Vás, chcete/nechcete můj hlas." Diskuze ještě pokračuje, ale starosta neslyší na argumenty. Zisk je zisk a přes to vlak nejede.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz