Názor k článku

Čeká nás masakr?

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:počet nakažených v ČR a v Nera
Počet nově nakažených dne 20.1.2022 bylo 30 538 případů covidu. Z toho 3 631 případů opakovaných nákaz. V nera je aktuálně 526 nakažených. Pořádně to roste. A co na to naše radnice? Coby. Na webu města zveřejňuje různé odkazy a kdo má počítač, umí s ním (a dobře vidí), se možná prokliká na nějaké informace. Kolik je v Nera pozitivních jsem nenašla. Už při jarní vlně jsem upozorňovala vedení, že v mnohých městech mají informační desky a na nich velmi výrazně a DOBŘE čitelné letáky se všemi potřebnými výzvami, informacemi a kontakty. Běžné je použití městského rozhlasu. Ten ale my nemáme, jen systém VISA/VOX napojený na Spolanu. Je prý určen pro mimořádné situace. Ta nastala při jarní vlně, kdy město nechalo pro povzbuzení obyvatel zahrát píseň "Není nutno, není nutno", z níž měla jistě radost ta chudší část obyvatel, když slyšela, že nemít prachy nevadí...což se naší radnice samozřejmě netýká...ti mají svoje jisté. Ve spojitosti s rozhlasem mě fascinuje varování Japonců v roce 2011 na pobřeží sirénami a mluveným slovem před blížícím se tsunami. My na městský rozhlas nemáme zřejmě peníze, ty máme na blbiny. Třeba na likvidaci opravitelných ohrad na kontejnery nebo na výstavbu parkovacího domu pro plechové miláčky, když by stačilo zavést rezidentní parkování a bylo by po problému.Naše radnice se vyznačuje urputností při hájení investic vymyšlených za zavřenými dveřmi...

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz