Názor k článku

Redakce Listů Neratovic si dovolila komentovat můj příspěvek v prosincovém čísle

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Křivárna údajné redakce Listů
Ano, to je jediná přiléhavé označení konání tzv. redakce Listů, za níž ve skutečnosti stojí místostarostka Mrzílková. Dne 10. 12. 2021 v 11:06 jsem zaslala e-mailem včas článek do Listů ke zveřejnění. Zde je: Má redakce Listů právo na kritiku příspěvku zastupitelky? V 11. čísle na straně 7 jsem zveřejnila příspěvek týkající se problémů seniorů a dalších obyvatel města. Redakce z a s t o u p e n á L. M r z í l k o v o u na něj okamžitě zareagovala (její reakce má o tisíc znaků více, a l e o n a m ů- ž e), p r ý p r o t o, ž e v m é m p ř í s p ě v k u j e s a m á l e ž. J á t a m ž á d n o u l e ž n e v i d í m. Už jsem sama v pokročilém seniorském věku a dobře vnímám, co nás zde trápí. Chybí nám velice dům s pečovatelskou službou, to co je nad radnici, jsou malometrážní městské byty. Rezidentní parkování už jiná města vyřešila.Nepořádek? Psala jsem příspěvek 10. listopadu a po měsíci se stále v některých částech města povalují hromady listí. Pět pracovníků města s pytlem a klíštkami nemohou zvládnout pravidelný úklid celého města. Nové drátěné klece pořádek u kontejnerů nevyřešily. Dokud nebudou klece zastřešené a uzavřené, aby tam kdekdo nemohl dát své odpadky, nic se nezmění. Zprohýbané chodníky s nájezdy pro auta a hrbolaté kostičky jsou mor pro špatně vidoucí a imobilní. Zkuste jít od Vojtěšské k nemocnici. Vysoké obrubníky a schody (třeba na Kojetické a na úřad práce) jsou další překážkou pro staré lidi, ale i ty s kočárky či s chodítky. A ten Klub důchodců. To je rarita. Teď nevlídně prochladlý, v létě rozpálený. Scházejí se tam jen ti, kdo si sami připraví nějakou činnost. Ostatním nic nenabízí. Ano, dá se chodit do knihovny na akademii 3. věku, tvořivé dílny a pod. ale vše si musíte zaplatit. Město nedá seniorům ani halíř. Kdo na to nemá, má smůlu. Tak se město stará o své staré občany. To je přesné znění mého příspěvku. V lednových Listech v 1. čísle 2022 byl zveřejněn můj článek v upravené podobě. Byly odstraněny jeho části tzv. redakcí, tj. evidentně L. Mrzílkovou, neboť se jí moje připomínky týkaly (to ona na mě křičela na zasedání, že je to lež). Zvýraznila jsem je proloženým písmem (vložením mezer mezi písmena uvnitř slova). Srovnat oba články - zaslaný do redakce a zveřejněný si každý může učinit. Je vidět, že současné vedení města je schopné podvádět, jen aby veřejnost měla dojem, jak dobře si vede. Blíží se komunální volby a já tvrdím, že koalice učiní vše, aby se udržela u moci.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz