zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:No
Datum:
Titulek:Z veřejného FB
Autor U Pixů Děkujeme za podporu…Věřte že i Nás neúčast velmi mrzi ale organizátoři masopustu se rozhodli jinak ..Jsme tu tedy stále pro Vás na Naši prodejně v Poleradech 🙏🍀&#127808 ;🍀❤️ 20 hod Jana Pěknicová U Pixů a jeste se neco chysta do Mlekojed🤗 19 hod Autor U Pixů Jana Pěknicová Do Mlékojed se chystá várka od nás 😇🍀 18 hod Jan Cilda Strancky U Pixů Já se na nějaký masopust v Lobkovicích mužu vyprdnout,pro mě je důležité,že bylo v sobotu u vás otevřeno a mohl jsem si koupit,nějaké dobrůtky! 🙂 7 hod Iveta Lencová U Pixů však my si k Vám dojedeme 🙂 7 hod Naďa Havířová U Pixů Tak toho přivezte hodně, rádi si přijdou spravit chuť všichni ti, které zklamal Masopust v Lobkovicích. 3 hod Naďa Havířová Já tam chtěla jet kvůli vašim dobrotám, tak na to peču a nejdu nikam. 21 hod Ladislava Linhartová No a já to nevěděla a tak jsme ve slejváku vyrazili do Lobkovic..a to bylo nemilé překvapení!!!! Celý rok se člověk těší na Vaše dobrůtky a teď nic..sice jsme ze zvědavosti koupili pár jitrnic na ochutnání, ale je to děs...samý játra a sůl a kus šlach..už nikdy víc! 20 hod Iveta Lencová to je sprosťárna...fakt že jo...my jdem ale nic si od těch jiných nekoupím...slyšela jsem že si tam natahali Burgry a žebra a jiný kraviny...bez Vás to nebude ono 🙁 2 d Jana Pěknicová Bez vas to neni masopust😥 1 d Vit Prokopec Neni se čemu divit, organizuje to Prazska firma, ktera si tam natahala svý koně...... 😡 Taky nejdem... 2 d Jaroslava Lippertová A proooc????? já chtěla jet s detma za zábavou a nakoupit vaše dobrůtky 1 d Upraveno Ladislava Linhartová Jaroslava Lippertová zeptejte se starosty, měl by to vědět! 6 hod Eva Gláslová To snad ne No nemyslím si, že starosta, ale pořadatel je soukromá společnost. Měly se tam prodávat "farmářské uzeny", které však ve všech asi 20 pojízdných autech a stáncích různých společností (ale jakých-někteří neměly ani označení) vypadaly úplně stejně a i stejně stály. To by si všiml i slepý. Př. 1Kg farmářské tlačenky 400,-Kč, 1 kg šunky 400,-, tak že ceny vskutku lidové a lidé nakupovali jak blázni. Na prodavačích bylo vidět, že se evidentně nudí. Tak že shrnuto-co roky stačil obhospodařit jeden regionální výrobce, který přitáhl davy na svoje vlastně vyrobené výrobky nahradila agentura s mnoha "prodejci" s předraženým zbožím. Ti lidé přišli ze setrvačnosti za regionálními výrobky bratří Pixů

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz