zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:chudák nemůže svolat demonstraci
Možná máte pravdu, pane Kdovíjaksejmenujete, má to ovšem jeden háček. Asi si představujete, že demonstraci svolá chudý důchodce. A jak by asi zaplatil veškerou režii? Pódium, obrazovky, ozvučení, já jsem obyčejná důchodkyně s vylepšeným důchodem za zastupitelstvo, nejsem v radě ani nejsem nějaká placená funkcionářka, nejsem starosta s odměnou no, no, včetně odměn určitě 100 000.-, myslíte si, že bych mohla zorganizovat a svolat tam mohutnou demonstraci? Lidé se neptají, kdo to svolal, ale že proboha to vůbec někdo svolal. Proč to neudělají odbory, ty mají příjmy od členů? Středula je posera a měkkouš. Už dávno měla být generální stávka. Možná jsou naštvaní i milionáři, kdo ví. Já být vámi, tak se nezabývám tím, kdo je pan Rajchl, ale těmi, kdo nám vládnou, co na nás chystají... a totéž v našem městě. Co kdybyste se zabýval tím, kdo sponzoroval starostu Kroužeckého, kdo jsou zastupitelé, jak je to s úředníky na radnici, jak je to s veřejnými zakázkami, kde je možná korupční prostředí, proč je město ve srabu a podobně.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz