zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:dodatek k demonstraci
Docela bych zapomněla na dva důležité momenty demonstrace. Podle mnoha zdrojů bylo na Václaváku cca 200 000 lidí, opravdu od shora dolů plno. Jak už jsme napsala, mnoho lidí odcházelo kvůli lezavé zimě, ale tím vznikaly pouze různě velké mezery, ten pocit zaplnění trval. Ještě k případu snahy sundat ukrajinskou vlajku z muzea. Rozum mi nebere, proč musí na NÁRODNÍM muzeu viset vlajka cizího státu, ona tam není ani česká vlajka. Na každého jiným metrem: Když tříčlenná parta jakýchsi ztohoven vylezla na střechu Hradu (to tam nebyla žádná stráž?) a rozstříhala český státní symbol- prezidentskou standardu a kousky poslala různým čunitelům, alespoň to tvrdili a místo toho na Pražský hrad vyvěsila červené trenýrky, dostali podmínku a pokutu a bylo ticho po pěšině. V Americe, kdyby udělali totéž na Bílem domě, by už nebylo koho trestat. Teď jakási parta chtěla sundat ukrajinskou vlajku, vlajku cizího státu, který nás snad neokupuje, nebo ano? tak je zatkli a copak s nimi udělají? Případ jsem sledovala v televizi, pro totální zmrzlost jsem už byla na cestě domů. Fiala prohlásil, že demonstraci v Praze svolaly síly, které se hlásí k proruské orientaci. A co dvě stovky tisíc lidí z celé republiky? Ti jsou také proruští švábi?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz