zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Jindřich
Datum:
Titulek:Prezidentské volby
Nejsem přívrženec Babiše ani Pavla, ale budu volit Babiše, proč? Pavel se stal komoušem a vojákem dobrovolně, z kariérních důvodů dobrovolně nastoupil do školy pro špiony a diverzanty. Že to nedělal? Díky revoluci to nestačil, kdyby k revoluci nedošlo dělal by to a rád. Po revoluci ihned převlékl kabát, zapomněl na svoji přísahu a pokračoval v kariérismu pod novým pořádkem. Ano, přísahu museli složit i všichni vojáci základní služby, i já (byl jsem u PTP), ale my jsme museli, on ji složil dobrovolně a jinou než my. Babiš zřejmě podepsal spolupráci s STB. Asi byl vydírán a musel aby mohl... (oni si vždycky něco našli). Není tak hrozné spolupráci podepsat, důležité je, jestli na někoho donášel nebo někomu ničil život. To se nikdy neprokázalo. Vždyť donášeli i ti, co nepodepsali a ti byli horší. Že se Babiš nenarodil v Čechách? No a? Má české občanství. Podívejte se do historie, Jan Lucemburský, Karel IV a našli by se i další, v tom problém není. Že se Pavel za své členství v KSČ omluvil? Ano, ale jen díky prezidentským volbám, myslíte, že by se omluvil, kdyby nekandidoval? Pochybuji. Babiš se neomluvil, proč taky, členství ve zločinecké organizaci je neomluvitelné. Není to omluva ale výmluva. Ani jedem by na hradě být neměl. Kdyby se volilo ze všech, kteří zvoleni být mohou, nefigurovali by ani mezi první tisícovkou. Já tedy volím podle mě menší zlo a tím je jednoznačně Babiš.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz