zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Usnesení předsed. SPD a moje vlajka
Vážení přátelé, odmítáme krácení rodičovské a další asociální návrhy Fialovy vlády. Podporujeme pracující rodiny s dětmi. Energetickou chudobou jsou v České republice ohroženy stovky tisíc lidí. Fialova vláda jen nečinně přihlíží propadu statisíců domácností do chudoby a dluhů i krachům mnoha firem. Máme nejvyšší ceny energií v EU. Požadujeme demisi Fialovy vlády. Hnutí SPD odmítá bezprecedentní zadlužování našeho státu vládou Petra Fialy. Navrhujeme přesměrovat zbytné výdaje k našim potřebným občanům a podnikatelům. Stejně jako Maďarsko odmítáme finanční pomoc států EU Ukrajině ve výši 18 miliard eur. Odmítáme nátlak Bruselu vůči Maďarsku. A ještě k české vlajce. Vlaje mi stále na balkoně a můžete se přesvědčit, že na rubu NENÍ ruská vlajka, stejně jako tomu bylo u českých vlajek už 2x na Václaváku při demonstracích PROTI vládě a její (ne)činnosti. Ten Hlavatý (člen předsednictva STAN) je takový milý chlapec, moc se mi líbí, už jen ten nám tu chybí. Starostuje v Tetíně u Jičína (taková miloučká roztahaná starobylá vesnička mezi lesy), kde žije 154 obyvatel, jeho součástí je i vesnice Vidoň s 31 stálými obyvateli. Asi to tam nikdo nechtěl dělat. Podle vzhledu tam žijí obyvatelé, kteří se o své chalupy a okolí starají a nejsou s nimi problémy. To se pak starostuje...

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz