zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Pro Igora či jak se jmenuje
Vážený, co nejste schopen napsat své celé skutečné jméno. Neratky jsou moje osobní stránky, NIKDO mi na ně nepřispívá, ani v podobě reklamy nebo sbírky, financuji si je sama. O soukromých stránkách rozhoduje jejich soukromý provozovatel. Jestliže autor příspěvku mě pomlouvá a špiní, nevidím důvod, proč jeho příspěvek zveřejnit. Média placená z veřejného rozpočtu města či jiná média podobného typu, NESMÍ cenzurovat příspěvky, přesto to dělají. Listy jsou placené z našeho rozpočtu, přesto nezveřejní nic, co se jim (paní Mrzílkové) nehodí do krámu. Starosta mi vypnul 3x mikrofon, čím porušil jednací řád, který nic podobného starostovi neumožňuje. Také proto jsem nazvala jeho jednání manýry diktátora fašistického státu. Že ho lidé volili? Asi proto, že na ně podprahově působily spousty letáků, z nich se na ně usmíval, on sám běhal po městě a házel úsměvy na mladé lidi, z nichž většina nikdy nebyla na zasedání ani se na ně nedívala. Kdyby to udělali, možná by volili jinak. A to hodnotíte jak chcete, ODS a Neratovice jinak utržily ránu, SPD zvítězilo. Pokud ovšem tři trpaslíci s chatrným obrem uzavřou koalici, pak je něco špatného v tomto státě. Ale to vidíme na vládě, ne? Mimochodem, všiml jste si, že si ve svém programu přivlastnil plány paní Mrzílkové, na nichž se vůbec nepodílel? Celé čtyři roky mu musela napovídat co a jak má říkat či dělat.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz