zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Petr Hannig napsal:
Samostatné jednání o dodávkách plynu je považováno za vlastizradu? Řezali je málo, KAM TO POVEDE DÁL? Přátelé, je naprosto neuvěřitelné, jak přemýšlejí naši mladí. To už je přímo myšlení svazáků padesátých let: "Přímé jednání s Ruskem o dodávkách plynu pro ČR je vlastizrada" mi jeden napsal v diskuzi, sice k jinému tématu, ale takové je myšlení těch, co mají ten jediný správný názor. Ale takto propagandou vycizelované myšlení by si nikdo ani za tzv. normalizace nedokázal představit. Že by samostatné jednání, tehdy ČSSR s USA (bez patronace SSSR) o nějakých komoditách, bylo považováno za vlastizradu? Přečtěte si diskuzi pod článkem a budou se vám protáčet panenky. https://hannig.blog.idnes. cz/…329 Vždyť já v článku jsem kritický k ruskému postupu, jenom vyslovuji myšlenku, že ten, kdo je zahnán do kouta může učinit věci, které by jinak neučinil. I tato myšlenka je brána těmi diskutéry skoro jako vlastizrada. Žijí ve virtuální realitě současné propagandy. Prosím, podpořte znovu článek, kliknutím na okénko pod článkem Zvyšte článku karmu, aby se alespoň vyrovnaly negativní názory diskutujících, kteří mají na iDnes k diskuzi přístup s myšlením normálních lidí, kteří si nepřejí válku, tím, že se článek dostane na vrchol žebříčku. Děkuji. Petr Hannig A.S.: Proč dávám na nerátky články jiných autorů? Protože mnoho lidí sleduje pouze českou televizi a někdo rozhlas, obě média nás informují zkresleně a často vyloženě lžou. Je zapotřebí vyhledat zprávy z jiných zdrojů, jinak se nic nedozvíte. Pokud se týká naší mládeže i dětí (!), klidně vám oznámí, že na Rusko je nutné vrhnout atomovku. To je opravdu síla. Hezký den.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz