zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:volby
Na otázky se neptá, ale otázky se kladou. Pokud se týká vašich dotazů, ptejte se spíš na to, jak je možné, že koalice neumožnila opozici prosadit prakticky nic ze svých programů. Byla jsem také v opozici, jak jistě víte. Myslím si, že jsem dělala velmi poctivě to, co opozici přísluší, tj. plnila jsem důležitou úlohu kontroly a kritiky "vládnoucí" mafie, vehementně jsem upozorňovala na nešvary a nedostatky při správě města a to nejen ústně na zasedání, ale i písemně v desítkách článků na neratkách. Psala jsem články do Listů, pokud mi je ovšem město nezcenzurovalo. Druhá otázka je opravdu zvláštní. Proč se nepídíte po tom, kolik stála občany odměna starosty ukrajince, místostarosty privazitizátora a neuvolněné místostarostky, soustavné likvidátorky demokracie ve městě? Proč vás nezajímá kolik brali zastupitelé, kteří za celé volební období nepromluvili jediné slovo a jen poslušně mačkali knofliky? Další otázka je stejně nesmyslná. Vy víte, jak dopadnou volby, kdo se dostane do zastupitelstva a s kým bude možné spolupracovat? Já to nevím. Zaručit se o to, že něco prosadím, je opět zcela zcestná. Ti, co jsou u koryta, o něj budou znovu usilovat a to za každou cenu. Jsem přesvědčená, že se zase, tentokrát po vzoru vládní pětikolky, dá dohromady několik profláknutých stran či hnutí a opět se zmocní rozhodování o osudu města. Dalo by se to zvrátit jedině tak že půjde volit co nejvíce občanů a budou volit stranu, která bude zárukou, že město nebude podlézat developerům, milionářům, korporátním bankéřům a jiným vlivným lidem. Vaše otázky jsou bohužel zcela pomýlené a nelze na ně jednoduše odpovědět.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz