zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:počty covidů rostou
Micíku, jsi blb. Teď ještě počty infikovaných covidem, ale počty zohledňují ty, které poslal lékař na test PCR a byli pozitivní. Nás starce už nepošle, aby se ušetřilo, stačí test + antigenní, který si zakoupíte. To se týká i mě, dostala jsme covid 3.9., myslela jsem, že to bylo na demonstraci na Václaváku. Omyl. Nakazila jsem se v těch hnusných špinavých páchnoucích vagonech rychlíku německé Arrivy. 6 zavřených zaklapovacích okének, které nikdo nechtěl otevřít (nakonec se ukázalo, že to neumí!), narváno mládeží... Nechápu, proč máme železnice v cizích rukou, to je přece strategická záležitost. první čtyři dny jsme jen strašně kašlala, pak tři dny mi bylo neskutečně zle. Jsem 3x očkovaná. Ale možná bych skončila v nemocnici. 14 dní únava, slabost, spavost. No ale už je to lepší, ačkoliv ne zcela. Pozitivní případy z pondělí 19.9.: +5 544 Reinfekce:1 758 V nemocnici +144 806 Úmrtí +11 40 967 Tož nám to pěkně leze nahoru. A po ministrovi ani vidu ani slechu. Jak že se jmenuje? Šálek nebo Hálek????

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz