zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:uhlíková neutralita jako nové náboženstí
Zajímavá úvaha jednoho čtenáře... "Všichni stále víc a povinně přispíváme na ideologicky zatížený projekt podpory tzv. obnovitelných zdrojů, zejména my spotřebitelé elektřiny. Dříve se povinně platily desátky, dnes je to mnohem horší. Zelený fašismus, jehož zvrácené myšlenky byly povýšeny na státní ideologii, dál navyšuje svůj škůdcovský potenciál s přibývajícím celospolečenským vlivem. Objevila se nová dogmata, jako třeba uhlíková neutralita, a nové pověry, skrze jejichž realizaci je prostý lid fakticky nucen k autodestruktivním aktivitám. Gretensko-klimatické bludy jsou žáčkům vtloukány do hlavy podobně, jako nedávno byly školákům vtloukány marx-leninské ideje. Vždy se najde dost lidí, kterým dělá problémy samostatně a logicky uvažovat, takže se s radostí upnou na propagandisticko-ideologic ké floskule zelených agitátorů. Zelený fašismus nejenže potlačuje svobodu myšlení, on navíc při realizaci jeho idejí přináší miliónům lidí bídu nebo razantní snížení životní úrovně. Finančně dobře zajištění politici typu Uršuly či šíleného Timmermanse požadují po nás oběti v podobě zchudnutí, abychom byli uhlíkově neutrální a radostně schvalovali jejich zhoubné vize. Kašlu na uhlíkovou neutralitu a další idiotismy, já chci žít normálně a bez věčných stupidních intervencí magorů z Bruselu. Kdo se chce oddávat iniciativnímu blbnutí, tak ať se oddává a nezatahuje mě do svých bláznivých radovánek s tím, aby mě jako ovci očesal...V Německu některé ženy se zřekly mateřství proto, aby nezvětšovaly uhlíkovou stopu skrze svého potomka. Zelení misantropové radostně chrochtají při takovýchto zprávách, komunismus nebyl zdaleka tak nihilistický jako stávající zelený fašismus. Jako by lidé byli nepoučitelní a dál a dál si zbytečně působili nová a nová trápení."

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz