zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:skutečnost je jiná....
Ale nemáme právo svobodné volby. To je jen iluze. Jak řekl Marx: Svoboda je poznaná nutnost. Příklad: dnes jsem byla objednaná na Mělník na vyšetření. Nemám auto ani řidičák a musím (někdy chtě, jindy nechtě) využívat veřejnou dopravu, tj. bus. Abych stihla lékaře, jela jsem z Kojetické v 6:53. Postupně se začal autobus naplňovat lidmi, hlavně mladými, jedoucími do školy.Sedadla byla obsazená, v uličce se stálo. Bez ohledu na věk se vyskytovali jedinci, kteří neměli ochranu nosu, tedy partií, kudy může vir nejsnadněji vniknout do organizmu. Jako správný prudič jsem jich pár oslovila, aby si zasunuli nos. Výsledek? Někteří to udělali, jiní předstírali hluchotu či demenci. Někdo kdysi prohlásil, že to mají dělat řidiči. To určitě. Prý to zkoušeli a vydrželi max. dvě hodiny. Musí řídit, vybírat peníze, vydávat jízdenky a ještě jet opatrně se 40 lidmi za zády. Chudáci! Pokud někoho napomenou, riskují, že na ně onen dotyčný vytáhne nůž nebo břitvu, podle etnické příslušnosti. Z mého článku vyplývá, že v nabitém autobuse není možné udržet vzdálenost na délku klacku a nevybíráme si, koho si pustíme k tělu. Vaše právo volby je pouhá iluze.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz