zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Dr. Novák
Datum:
Titulek:Houx?
Dobrý den, paní magistro, zadal jsem schválně uvedené číslo popisné do mapy a 3578 na Mělníce jistojistě není panelák. Nevím, zda pak věřit zbytku textu. Každopádně souhlasím, situace je vážná, sám jsem zde popisoval, že očkovaní i po kontaktu s nakaženým jsou bráni za bezinfekční. Jedná se tedy z pohledu pravidel jasně o cílené promořování společnosti. Vir je podivný, místo aby v čase a mutacemi slábnul, sílí. Bohužel tedy musíme brát v potaz možnost, že život už bude stále takový, jaký poslední rok a půl je. S neustálou hrozbou nákazy. Vím, že vedeme pouze akademickou debatu, alespoň já se necítím býti expertem v oblasti epidemiologie, ale co myslíte, že by se mělo dít? Zavést povinné očkování? Trvale omezit vycházení (proč proboha se ujímají slova jako lockdown)? Přiznejme si také, že omezení světové populace je zbožné přání mnoha pomatených aktivistů. Jeden člověk pouze dýcháním za 80 let života vyprodukuje cirka 24 tun Co2. Copak s námi, my už to nějak doklepeme, ale co naše vnoučata? Jaký pro ně necháme svět?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz