zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Jindra
Datum:
Titulek:Souhlasím.
Autor Michal Malý. Z toho, jak dopadly volby, z toho, co nehezkého nás čeká. Výsledek voleb mě zklamal, přestože jsem jej čekal. Zklamaný jsem proto, že jsem ve skrytu duše doufal, že se pletu a že lidé nebudou volit systémem anti, ale budou volit to, čemu věří. Jediné, kde jsem se „netrefil“ je propad Pirátů, tak velký jsem nečekal a upřímně, potěšil mě. Piráti nejsou cesta, Piráti jsou neomarxistické zlo. V žádném případě nejsem fanda Babiše, ale lidé volili PirStan a Spolu ne proto, že by jim učaroval jejich program a dosavadní činy, ale proto, aby odstavili Babiše. Ze stejného důvodu také byly tyto koalice vytvořeny. AntiBabiš, před tím AntiZeman. Lidé, chtějící odstranit zlo, voli zlo ještě větší. ODS, KDU-ČSL, TOP09, Pirátům a Stan až tolik nevadí Babiš osobně, ale to, že je odstavil od moci, tedy od státních zakázek, od penězovodů a odřízl je od korupčního prostředí. Hlavním mottem těchto koalic nebylo blaho občana a republiky, ale porážka Babiše. Občan je zajímal a zajímá až na druhém místě. Volič byl zmanipulován mediální volební masírkou. ODS a TOP09 tvrdící, že jsou pravice prosazují levicové kroky. Fiala hlásá, že patříme na Západ, který se dnes masivně socializuje. Hlásá, že Rusko je nepřítel a USA přítel. USA, které systémově rozvrátily arabský svět a fakticky ohrozily Evropu (svého konkurenta) masovou ilegání migrací a islamismem. Jurečka zradil (jak je u lidovců zvykem) tradiční českou rodinu jen aby byla KDU u případného lizu. Je pro mě až nepochopitelné, kolik lidí dalo hlas novodobé Národní frontě, kolik lidí nepochopilo, že spojenectví stran s diametrálně rozdílnými programy nemůže fungovat a nemůže přinést státu a jeho lidem nic dobrého. Lidé zapomněli na předchozí mnohaleté činy politických stran, na jejich slova, dokonce i na to, co bylo včera. Uvěřili slibům, mediokracii, zastrašování hrozbou černé budoucnosti. Podstatné části našich občanů vadí diktát EU a područenství Bruselu, nechtějí euro, nechtějí na pomyslný, socializující se Západ. Píši podstatná část, protože ji odhaduji na 30 – 40% obyvatelstva. Vadí jim stávající cesta, kterou naše republika jde. Přesto, zcela nepochopitelně, většina těchto lidi volila pokračování této cesty. Volič ale nepochopil, že za svou volbu ponese tvrdé důsledky. Pokud volíme proevropské strany, volíme servilitu Bruselu, postupný zánik České republiky jako národního, suverénního samostatného státu.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz