zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:byla jsem negativní
Ale už být nemusím...Počty nakažených v Nera začínají stoupat. Den: Nově pozitivních: Pozit.za 14 dní: 13. 09. 4 10 12. 09. 0 7 11. 09. 0 7 10. 09. 1 7 V pondělí 13. 9. bylo 493 nakažených. Ani se nedivím. Včera jsem musela do Prahy k lékaři, autobus 348 v 6:39 hod. natřískaný, hlava na hlavě. Autobus se ploužil více než hodinu, stále ve štrůdlu. Opět došlo na debatu o klimatizaci, která nebyla zapnutá. Otevřít okno znamenalo vyvolat nelibost okolních cestujících, kteří tupě dodržují pokyn cedulky na oknech, že se nesmí otvírat, protože autobus je klimatizován. Ale on nebyl. A i kdyby byl, vzduch v uzavřeném prostoru koluje dokola včetně virů, bakterií a jiných svinstev. Vysvětlí mi někdo, proč je obyvatelstvo tak zabedněné? Je to sirouhlíkem či rtutí nebo pouhou neschopností pochopit souvislosti? Na druhé straně se nedivím, když i náš starosta, vysokoškolsky vzdělán, četl jméno bývalé vedoucí odboru ŽP i s tituly: Mgr. et Ing. takto: Magistra, (zaváhání) etnoložka, inženýrka. Fakt si nevymýšlím. Výbor pro životní prostředí a klimatické změny byl zastupitelstvu předložen takto: Výbor pro životní prostředí a KLIMATIZAČNÍ změny. Nebyl schválen, což mě nepřekvapuje. Výbor pro klimatizační změny by byl gól.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz