zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:covidfašismus?
To se časem uvidí. Víc mi vadí gender, nepřechylování, preference sexuálních a jiných menšin (ať si to strkají kam chtějí, ale ať to netahají na světlo boží), green deal, falšování historie, blbnutí dětí už ve školkách, roztahování cikánů po městě a jiné věci.Ke covidu: víte, dodržovat ochranná opatření je výhodné kvůli infekci. Říká se tomu prevence. Znám lidi, co měli covid a už nikdy by to nechtěli prožít. Také si nepostavíte barák u řeky, která by se mohla rozvodnit, nebudete zakládat oheň uprostřed lesa ani jezdit na kole uprostřed dálnice. Nejen že je to zakázané, ale i nebezpečné. A stejné je to s covidem. Jenže vy mladí a blázniví staří se bráníte cokoli dodržovat, podřídit se a poslouchat zkušenější a vzdělanější. Upadá úcta před stářím a vzděláním. Kroužecký a Mrzílková uráží zastupitele jen proto, že oni sami tomu nerozumí. Viz včerejší zasedání. Každý hejhula si myslí, že si vše vygůglí a je chytrej. Počkejte 14 dní a pak se budeme divit. Jo, abych nezapomněla. Ač jsem plně očkovaná, nechala jsme si dnes udělat PCR test, zda náhodou nejsem infekční. Budu vás informovat o výsledku. A ještě na závěr: pokud bych si mohla vybrat vakcínu, jsem pro Sputnik. Rusové byli a jsou skvělí vědci a mají s vakcínami bohaté zkušenosti. Vyvinuli i vakcínu proti ebole a to je velký úspěch.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz