zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:drastický úbytek hmyzu
To si přečtěte.... https://www.novinky.cz/kul tura/salon/clanek/priciny- zname-na-tahu-jsou-politic i-entomolog-jan-zdarek-o-d rastickem-ubytku-hmyzu-403 70887#dop_ab_variant=0&dop _source_zone_name=novinky. web.nexttoart&dop_req_id=X UtAFRXZsSH-202109091002&do p_id=40370887 Dnes jsem jela kolem konce chodníku u ořezaného myrobalánu - nad spoustou plodů létala jediná vosa!!!!! U domu 1307 Na Výsluní na hromadou plodů ANI JEDNA vosa!!! Tady si hodně lidí vymýšlí a pak úřad, aniž by se přesvědčil , jaká ja skutečnost, stromy nechá pokácet. Nedávno se mi svěřila jedna paní, že kousek od jejího bytu je suchý strom. Byl to hloh a NEBYL suchý. Na koncích větví byly zbytky listů. Byl zřejmě napaden nějakými zavíječi a housenky listy ožraly. Jeden výmysl. Druhý: na kmeni jsou prý nějaké vyrostlé větvičky, tak prý je otrhá, aby neškodily stromu. Když jsme kmen prohlédla, zjistila jsem, že se jedná o popínavou rostlinu, která na kmeni stromu absolutně neškodí. Tak to u nás chodí. Paní lítají na balkon listy ze stromu, tak je strom pokácen (naproti Tesca). Borovice je poblíž domu a větve jsou blízko oken, tak se požádá o kácení. Prý jehličí je v okapech - strom ve skutečnosti sahá stěží do 2/3 domu (dům 1057). Výmysl na výmysl.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz