zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Cikán (Róm) v Teplicích zemřel na předávkování
Vyslovuji podporu naší policii! Jezdila jsem po severních Čechách a vím, jak to tam vypadá. Hrůza! Projeli jsme Chánovem, byla jsem v Teplicích v lázních, prošla jsem si i místa, kde se koncentruje cikánská (rómská) populace. Ale zpátky k události v Teplicích. Zfetovaný cikán (Róm) začal ničit auto, policie ho s velkým úsilím zpacifikovala, zemřel v sanitce. Pitvou bylo zjištěno, že na předávkování drogami. Jenže v tom okamžiku vypukl skandál. Cikán (Róm) je vlastně náš český Floyd, tvrdila cikánská (rómská) populace, policie mu klečela na krku a on kvůli tomu zemřel. Už se bude kvůli tomu demonstrovat, neziskovky mají pré. Doufám, že si zachováme zdravý rozum a nebudeme napodobovat naivní Američany. Nebo bychom snad měli klečet a stavět sochy? Víte, co předcházelo zákroku? https://tv.idnes.cz/domaci /policie-cr-video-teplice- agrese-drogy.V210621_17023 1_idnestv_pech Nevím jak vy, ale pamatuji doby, kdy všichni museli pracovat.To bylo v pořádku. Jednou jsme na SVVŠ v Olomouci psali sloh na téma: "Práce od nás odhání nudu, neřest a nouzi." Brblali jsme, ale byla to pravda. Tak to má být.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz