zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Lenka
Datum:
Titulek:Zákon proti znásilňování?
Jde o budoucnost našeho národa Dobrý den, protože mnozí z mých přátel si vysvětlili můj článek: https://hannig.blog.idnes. cz/ úplně jinak, než byla jeho základní myšlenka, musím vše uvést na pravou míru. Jenom na okraj, v Praze na Václavském náměstí proběhla demonstrace z ranku toho jak je pořádá Milion chvilek a ta demonstrace měla název Proti znásilňování. Byli to ti progenderoví pirátští aktivisté a aktivistky. Myslíte si, že by něco tak probruselsky a proti zdravému rozumu výrazného, jako působil Feri (evidentní návod na multikulturalitu - barva jeho kůže) a na to, aby mladí měli přívětivý postoj k přijímání migrantů a muslimů (a zase to Deep state vůbec neřeší - Feri se narodil v Kadani české matce, otec je Ethiopan, což je křesťanský národ, ne muslimský) dovolil, aby jeho hlásná trouba Deník N, popravil Feriho? Pozor, zde převážilo úsilí o rozbití rodin a v době, kdy se propaguje homosexualismus, Feriho mnohdy, byť velice špatný, ale přece jenom na ženy orientovaný sex, v době propagace, že si každý může zvolit pohlaví, asi vadil. Ale jistojistě to má nějaký smysl. Nic se neděje jen tak. A takto já většinou vidím věci, které ostatním dojdou až když už je pozdě. Můj článek byl napsán s ohledem na to, že takové to vyznávání hnutí Mee too, může způsobit vymírání populace, protože mladí muži se budou bát navazovat jakýkoliv kontakt s mladými ženami a dívkami, aby někdy v budoucnosti, kdy vzájemná náklonnost pomine, nebo žena bude mít jiného partnera, byly jeho, ve vzdálené minulosti, pokusy o navázání kontaktu, vykládány natolik negativně, že my mohli být za ně popotahováni. Zvláště, kdyby vznikly zákony, vycházející z hnutí Mee too. Proto, prosím, podpořte článek zvýšením obliby, karmy. Mimochodem, iDnes to dal na Vybrali jsme pro vás a okamžitě to zase z toho sundali. Na rozdíl od mnoha mých přátel jim došlo, o čem je ten článek. Zdraví Petr Hannig https://hannig.blog.idnes. cz/…556 Děkuji za podporu mého článku, protože jde o budoucnost. Pokud se budou naši mladí muži bát navazovat kontakt s mladými ženami, jak se zajistí nevymírání našeho národa? Petr Hannig

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz